LEGO 10768 Juniors Oyuncak Hikayesi 4 Buzz ve Bo Peep'in Park Macerası

Oyun parkında bir serüvene hazırlan! Oyun evinde Buzz, Gabby Gabby ve Bo Peep’e katıl, sonra kaydıraktan aşağı kay ve daha sonra saklambaç oyna. Kokarca mobil ile parkta biraz tur at. Daha sonra atlı karıncaya binip biraz oyna ve duvardan tırmanarak balon pencereli odaya çık. Oyun parkında her zaman yapacak eğlenceli bir şeyler var!

 

Lego 10768 set, küçük çocuklar ve okul öncesi çocuklar için basit ve eğlenceli olacak biçimde özel olarak tasarlanmıştır. Bu 2 katlı oyun alanı mutfak, kızak, köprü, tırmanma duvarı, kabarcık camı standı barındırmaktadır. İlk defa inşa edenlere bile izin veren özel bir Başlangıç ​​ taban plakası barındırır. Ayrıca bina, araç ve daha fazlasını kendi başlarına inşa etmenin gururunu yaşatır.

Sevimli oyun alanı oyuncak binasında ayrıca, bir saklanma yeri ve bir kokarcayı ortaya çıkarmak üzere açılan köprünün altında atlı karınca ve hareketli çalılar yer almaktadır.

 

* İnşa etmek ve oynamak için kolay kılavuz. Genç macera arayanlar için, bina adımlarının amacını anlamalarına ve tanınmış Oyuncak Hikayesi ortamında LEGO yapmaya eşsiz bir başlangıç ​​için hayal güçlerini ve güvenlerini artırmalarına destek olacaktır.

* 2 katlı oyun evi, balon pencereli oda, atlı karınca, kokarca mobil ve çocuğunuzun heyecan verici bir Oyuncak Hikayesi evreninde anında çeşitler yapmaya ve oynamaya başlaması için özel Başlangıç Yapım Parçası tabanı ile bir park inşa edin.

* Buzz Lightyear, Bo-Peep ve Gabby Gabby Oyuncak Hikayesi minifigürleri içermektedir.

* 139 parça, 4 yaş ve üstü erkek ve kız çocuklar ile her yaştan oyun tutkunları ve çocuklar için Oyuncak Hikayesi yapım seti.

*  Bu LEGO 4+ Buzz ve Bo-Peep’in Park Macerası 10768 Oyuncak Hikayesi seti, yaratıcı yapımlar için diğer tüm orijinal LEGO yapım oyuncakları ve LEGO yapım parçalarıyla beraber kullanılabilir.

Parça Sayısı:139


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4