LEGO 10770 Juniors Oyuncak Hikayesi 4 Buzz ve Woodys

 

Marka              : LEGO

Üretim Yeri      : Çin

Yaş Aralığı       : 4  yaş ve üzeri

Cinsiyet           : Unisex

Parça Sayısı    : 230

 

* Disney Pixar’ın Oyuncak Hikayesi 10770 Buzz ve Woody’nin Çılgın Karnaval LEGO 4+ seti ile bir karnavalın heyecanını ve coşkusunu çocuğunuzla paylaşın.

* Bu heyecan dolu oyun seti, okul öncesi çocuklar ve küçük çocuklar için eğlenceli ve basit olacak biçimde özel olarak tasarlanmıştır. Büyük bir işaret ve lazer topu ile renkli bir karnaval atış oyunu barındırmaktadır.

* Ayrıca ilk defa LEGO yapanlara bile deneyim ve gurur veren özel bir başlangıç taban plakası barındırır ve bina, araç ve daha fazlasını kendi başlarına inşa etmelerine destek olur.

* Bu Lego 10770 keyifli okul öncesi oyuncak hikayesi setinde ekstradan ayarlanabilir kollarla dönen bir Terrorantulus sürüşü, Starter Brick şasili bulunmaktadır. Bunların yanı sıra 2 adet tampon araba, kasa, masa, banklar ve bir işaret içeren bir dondurma dükkanı yer almaktadır.

* İnşa etmek ve oynamak için verilen basit klavuz aynı zamanda genç karnaval ziyaretçilerinizin bina adımlarının amacını anlamalarına destek olur. Bildik bir Oyuncak Hikayesi ayarında basit LEGO yapmaya harika bir başlangıç için hayal güçlerini ve güvenlerini artırmalarına yardımcı olacaktır.

* Woody, Buzz Lightyear ve Bo Peep mini figürleri dahil olup Ducky ve Bunny LEGO figürleride yer almaktadır.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4