LEGO 10873 DUPLO Minnie'nin Doğum Günü Partisi

 

Marka              : LEGO

Üretim Yeri      : Çin

Yaş Aralığı       : 2 - 5

Cinsiyet           : Unisex

Parça Sayısı    : 21

 

 Disney Minnie Fare'ye unutamayacağı bir doğum günü partisi yapın!

 

Sevimli Disney tutkunları, LEGO DUPLO 10873 Minnie’nin Doğum Günü partisi ile Minnie Fare’ye unutulmaz bir doğum günü partisi oluşturmaya bayılacak! Minnie’yi sevimli pembe arabasıyla, kedi Figaro’nun partiyi başlatmak için beklediği parti alanına getirirken siz de onlarla beraber oynayın. Doğum günü kutlaması teması ile sonsuz oyun olanağı için muazzam bir settir. LEGO DUPLO setinde parçalarla yapılan kocaman bir doğum günü pastası, ayrıca hediye baskılı 2 yapım parçası bulunmaktadır. Bir LEGO DUPLO figürü dahil Minnie Fare, ayrıca bir kedi figürü bulunmaktadır.

 

- Parçalarla oluşturulan bir doğum günü pastasıyla kusursuz bir Minnie Fare doğum günü kutlama evi oluşturabilirsiniz.

- Küçük çocuklara hitap eden bu yapımı basit okul öncesi yapım oyuncağı, çocukların eğlencesini ve yaratıcılığını geliştirmektedir. Minnie Fare LEGO DUPLO figürü, parçalarla oluşturulan bir oyuncak araba ve kedi Figaro DUPLO figürü barındırmaktadır.

- Basit yapım oyuncağı parti evi 13 cm yükseklikte, 12 cm genişlikte ve 6 cm derinliktedir.

- 12 parça, 2-5 yaş arası erkek ve kız çocuklar ile her yaştan çocuklar ve LEGO tutkunları için oyunla öğrenmeyi yönlendiren bir Disney Minnie Fare oyuncağı yapım seti.

- LEGO DUPLO - Disney Minnie’nin Doğum Günü Partisi 10873 setinin yapımı çok basittir. Çocuklarda oyunla öğrenmeyi, dil gelişimini, el becerisi gelişimini ve bilişsel gelişimi destekler.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4