LEGO 10885 DUPLO İlk Eğlenceli Yapbozum

 

Marka              : LEGO

Üretim Yeri      : Macaristan

Yaş Aralığı       : 1.5 yaş ve üzeri

Cinsiyet           : Unisex

Parça Sayısı    : 15

 

Çocuğunuzla beraber çocuklara yönelik 5 renkli hayvan yapbozunu yaparken keyifli zaman geçirin!

 

LEGO DUPLO İlk Eğlenceli Yapbozum küçük çocuk oyuncağıdır. Çok minik çocukların eşleştirme, yapma ve blokları üst üste koymaya başlamasının basit ve eğlenceli bir yöntemidir. Küçük çocuğunuzun yapım parçalarını renklerine göre ayırıp, çocuklara göre oluşumu basit hayvan yapbozlarını tamamlamak için doğru sırada dizmesine destek olurken onunla yakından ilgilenin. Sonra parçalarına ayırın, karıştırın ve kendi ilginç hayvanlarını yapmaya teşvik ederek hayal güçlerini geliştirin! Bu eğlenceli blok yapboz küçük çocuk oyuncağı, minik eller için güvenli olacak biçimde özel olarak tasarlanmıştır.

 

- Büyük LEGO DUPLO yapım parçaları ile küçük çocuklar için 5 parlak ve renkli 3 ebatlı hayvan blok yapbozları yapın, daha sonra kendi çılgın hayvanlarınızı yapmak üzere karıştırıp birleştirin.

- Minik çocuklar blokları birbiri üzerine dizerek flamingo, kaplan, timsah, zürafa ve zebra orman hayvanı yapboz oyuncakları yapmaya bayılacak.

- Yapılacak hayvanlar 12 cm yükseklik, 6 cm genişlik ve 3 cm derinliktedir.

- 15 parça – 1½ yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklar için eğitici oyuncak

- LEGO DUPLO 10885 İlk Eğlenceli Yapbozum setinin yapımı basittir. Çocuklarda oyunla öğrenmeyi, ince motor becerini ve dengeleme oyunlarına teşvik eder.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4