LEGO 10894 DUPLO Oyuncak Hikayesi Treni

Woody ve Buzz Oyuncak Hikayesi Treni ile dolaşırken, Disney Pixar Oyuncak Hikayesi hayranı çocuğunuzla hayal gücüne ve maceralara kapıları aralayın. Bu iki simgeleşmiş karakter banka kasasını bir ‘Aranıyor’ posterinde resmi görünen kötü Dr. Porkchop’tan korumak için beraber çalışıyorlar. Bu oyun ile çocuğunuza takım çalışmasını öğretin ve sosyal ve duygusal becerileri kazanmasına destek olun.

Parçalarla oluşturulan klasik buharlı tren oyuncağı kolayca yapılmaktadır. Okul öncesi yaştaki çocukların çok sevilen bir Pixar sahnesinde erken yapım ve ince motor becerilerini geliştirmesine destek olur. 2 LEGO® DUPLO® figürü dahildir: Woody ve Buzz.

 

* Bu DisneyPixar Oyuncak Hikayesi oyuncağını oluşturun ve çok beğenilen DisneyPixar Oyuncak Hikayesi karakterleri ile sonsuz Vahşi Batı maceraları oluşturmanın keyfini yaşayın.

* Çocuklar 2 LEGO DUPLO figürü, Woody figure ve Buzz Lightyear’ın yanında tavanı açılan buharlı tren ve ayrı kaktüs ile oynamaya bayılacak.

* Oyuncak hikayesi treni 14 cm yükseklik, 19 cm uzunluk ve 6 cm genişliğindedir.

* 21 parça, 2 yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklar için Buzz Lightyear yapım oyuncağı

* LEGO DUPLO 10894 Oyuncak Hikayesi Treni setinin yapımı çok basittir. Okul öncesi çocuklarda oyunla öğrenmeyi ve ince motor becerini geliştirir.

 

Parça Sayısı: 21

Yaş Grubu: 2 yaş ve üzeri


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4