LEGO 10900 DUPLO Polis Motosikleti

             

Marka              : LEGO

Üretim Yeri      : Çin

Yaş Aralığı       : 2 yaş ve üzeri

Cinsiyet           : Unisex

Parça Sayısı     : 8

Seri                   : LEGO Duplo

             

Yapımı basit bir polis motosikleti setiyle bitmek bilmeyen okul öncesi oyunlarının keyfini yaşayın! Bitmek bilmeyen polis maceraları hayal edin ve keyfini sürün.

 

Çağdaş DUPLO figürleri ile bilindik bir dünya olan LEGO DUPLO Kasaba ’da gerçek yaşamdan olayları canlandırın. Okul öncesi yaştaki çocuklar Polis Motosikleti ile dolaşmaya hayran kalacak! Polis DUPLO figürü yoğun trafiği kontrol etmek için Stop ve Go işaretlerini kullanırken günlük senaryoları anlamalarına yardımcı olun. Sonra polis motosikletine binip bir sonraki işine gitmeden evvel polis kulübesinde dinlenmesine izin verin.

 

Yapımı kolay bu polis oyuncağı, ince motor becerilerini geliştirmeye yardımcı oluyor. Yapımı kolay polis motosikletini, minik eller hızlıca ve kolayca yapabilir. Küçük polis memurları oynarken yoğun trafiği kontrol etmek için Stop/Go levhasını kullanmayı ve daha birçok şeyi öğrenecek.

 

Paket içeriği:  Bir polis memuru figürü, polis motosikleti ve polis kulübesi yer almaktadır. Ayrıca önlü arkalı bir stop ve go levhası barındırır.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4