LEGO 31096 Creator Çift Pervaneli Helikopter

 

Marka              : LEGO

Üretim Yeri      : Macaristan

Yaş Aralığı      : 9 yaş ve üzeri

Cinsiyet           : Unisex

Barkod            : 5702016367904

Parça Sayısı   : 569

 

Bu LEGO Creator 3’ü 1 arada set ile Çift Pervaneli Helikopter, Jet veya Hoverkraft oluşturabilirsin!

 

Kocaman senkronize pervaneleri, 2 koltuklu koyu renk camlı kokpiti, sürgülü yan kapısı, açılan arka kargo kısmı ve çalışan vinci bulunmaktadır. Muhteşem mavi, turuncu, beyaz ve siyah renkleri olan bu Çift Pervaneli Helikopter oyun setini oluştur ve uçur. Uzaktan kumandalı denizaltını bindir, kocaman pervaneleri çevir ve denize doğru yola çık. Sonra sürgülü yan kapıyı aç ve vinçle denizaltını suya indir. Helikopter serüvenin sona erdiğinde, süper hızlı oyuncak Jet ile daha fazla hava serüvenine atılabilirsin. Ayrıca hızlı bir Hoverkraft oyuncağıyla da dalgaların üstünde süzülebilirsin!

 

* Bu LEGO Creator 3’ü 1 arada set ile çocuklar 3 modeli oluşturup başka modellere dönüştürebilir. Çift Pervaneli Helikopteri oluşturun ve daha fazla maksimum hızlı aksiyon için bir süper hızlı Jete ya da muhteşem bir Hoverkrafta dönüştürün.

* Çift Pervaneli Helikopterde büyük, döndürülebilir senkronize pervaneler, 2 kişilik kokpit, açılır yan ve arka kargo bölmesi kapıları, çalışır vinç ve aktarılabilir uzaktan kumandalı araç gibi minik kahramanların bayılacağı çok sayıda gerçekçi özellik yer almakta.

* 3 alternatif oyun sağlayan 569 parçalı bu LEGO Creator 3’ü 1 arada set, 8 yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklar ile her yaştan büyük çocukların saatlerce oynamasını sağlayacaktır.

* Bu LEGO Creator 3’ü 1 arada Çift Pervaneli Helikopter 31096 oyun seti, yüksek hızlı araç severler için muhteşem bir hediyedir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4