LEGO 41160 Disney Prensesi Ariel’in Sahil Şatosu

Küçük hazine avcıları için muhteşem. Çocuğunuz Disney Küçük Deniz Kızı filminden en sevdiği karakterler ile sihirli deniz kızı maceralarını tekrardan yaşayabilir. Hayal gücü ile oynamayı teşviklendirir. Ariel, Max ve Flounder ile Arielin deniz kıyısında bulunan şatosunda okyanuslar dolusu masal eğlencesi mevcut.

Yapımı basit deniz kızı seti, Arielin büyülü su dünyası hızlıca inşa ediliyor. Çocuklar filmin büyüsünü yaşama geçiriyor. Disney Küçük Deniz Kızı filminden heyecan uyandırıcı maceraları tekrardan yaşayın. Küçük zihinlerin dikkatini çekecek pek çok şey.

Arielin kürekli teknesi ile gizli hazineyi arayın. Maxe özel bir ödül, Arielin en sevdiği köpeği için leziz bir kemik. Hazine dolu bir sandık, okyanus tabanında ne bulacağınızı asla bilemezsiniz. Arielin deniz kabuğu yatağı, güzel bir deniz kızı için özel bir dinlenme alanı.

Disney Prensesi Ariel mini bebek figürü mevcuttur. Ariel’in yanı sıra köpek Max ve balık Flounder LEGO® figürleri yer almaktadır. Aksesuar olarak saç fırçası, kadeh ve kemikli bir köpek çanağı bulunmaktadır.

 

* LEGO 41160 Disney Prensesi Ariel’in Sahil Şatosu oyuncağı LEGO kitabı şeklindedir. Kitap açıldığında Disney Küçük Deniz Kızı’ndan Ariel’in sualtı sarayı ve bir plaj gözler önüne çıkar.

* Disney Küçük Deniz Kızı tutkunları, bu kompakt ve taşınabilir set ile kendi başlarına veya arkadaşlarıyla birlikte oyunlar oynayabilir.

* Çocuklar, karakterler ile özel anları paylaşmayı çok sevecek.

* 2 Disney mikro bebek LEGO figürü bulunmaktadır. Ariel ve Prens Eric, ayrıca Flounder ve Sebastian LEGO figürleri ve parçalarla oluşturulan iki kişilik küçük bir tekne yer almaktadır.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4