41164 LEGO Disney Karlar Ülkesi 2 Büyülü Ağaç Ev

 

Marka              : LEGO

Üretim Yeri      : Çin

Yaş Aralığı       : 6 yaş ve üzeri

Cinsiyet           : Unisex

Parça Sayısı    : 302

 

Çok sevdiğiniz Disney Karlar Ülkesi 2 karakterleri için parçalarla oluşturulan oyuncak ağaç ev!

 

Disney’in yeni filmi Karlar Ülkesi 2’den bu sihirli ağaç evi oluştur ve çok sevdiğin Disney karakterleriyle büyülü bir orman serüveni yaşa! Anna ve Olaf aşağıda ormanı keşfederken sen de Mattias ile beraber gözetleme alanına çık. Sonra halattan aşağı kay ve bir balık tutarak üst katta katta beraber akşam yemeğinde yemek için kamp ateşinde pişir. LEGO® ağaç evi araştır ve hazine sandığını bul, sonra dışarıya çıkarak ormandaki evlerinde tavşanlarla tanış. Peki büyülü ormandaki bu tuhaf taşlar da ne? Yeniden uyanan eski bir büyünün ipuçlarını taşıyorlar.

 

* Anna, Olaf ve Mattias tutkunları, bu yapımı basit LEGO ağaç ev oyuncağı ve 3 Karlar Ülkesi 2 karakteriyle Disney Karlar Ülkesi 2 filminden etkileyici anları canlandırabilir veya kendi orman serüvenlerini yaşayabilir.

* Çocuklar bu büyülü orman ağaç ev yapım setinde yer alan çelik halatı, uçan balık fonksiyonunu ve mitolojik taşları oluşturup keşfederken Anna, Olaf ve Mattias mini bebek figürleri ve LEGO tavşan figürleriyle hemen anında oyunlar oynamaya başlayabilir.

* Bu muhteşem oyuncak yapım seti, 302 LEGO parçası ile 6 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar ve her yaştan oyun tutkunlarına uygundur. Üst kattaki yemek odasında, ağaç gövdesindeki yatak odasında, kamp ve balık tutma yerlerinde saatler süren keyifli oyunlar sunar.

* LEGO | Disney Karlar Ülkesi 2 Büyülü Ağaç Ev 41164 setini tekrar tekrar oluşturabilir, sonra LEGO parçalarını başka orijinal setlerle birleştirerek sonsuz yapım imkanları yakalayabilirsiniz.

* Bildiğiniz bir Disney Karlar Ülkesi tutkunu var mı? Bu ağaç ev oyun seti ideal bir doğum günü hediyesi olabilir.  Ayrıca yüksekliği 20 cm, genişliği 25 cm ve derinliği 20 cm’dir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4