LEGO 41169 Frozen Olaf

 

Marka              : LEGO

Üretim Yeri      : Çek Cumhuriyeti

Yaş Aralığı       : 6 yaş ve üzeri

Cinsiyet           : Unisex

Parça Sayısı    : 122

 

Oynamak ve sergilemek için gününüzü aydınlatacak, parçalarla oluşturulan bir Disney Karlar Ülkesi 2 Olaf figürü!

 

Kendi Disney Karlar Ülkesi 2 Olaf kardan adam figürünü oluştur. Soğuk bir kış gününde güneş ışığı gibi! Hareketli kollarını ve boynunu ayarla, en üst düğmesinin yerine güzel mavi bir papyon tak ve yaşamın harikalarını keşfederken kendini meşgul etmesi için eline günlüğünü ve kalemini ver. Oynamayı sonlandırdığında, Karlar Ülkesi 2 filminden parçalarla yapılan bu Disney figürünü odanda sergile ve o içini ısıtan duyguyu bütün gün sürdür.

 

- Disney Karlar Ülkesi 2’den kardan adam Olaf’ın tutkunu olan birini tanıyor musunuz? Herhangi bir Frozen hayranının odasına eğlenceli ve arkadaş canlısı bir katkı için LEGO parçalarından bir Olaf figürü inşa et.

- Parçalarla yapılan bu Olaf oyuncağının kollarını ve boynunu dilediğiniz gibi hareket ettirin, mavi papyonunu takarak veya günlüğünü ve kalemini kullanmasına destek olarak saatlerce süren hayal gücü geniş oyunlar oynayın.

- 6 yaş ve üstü erkek ve kız çocuklara hitap eden 122 parçalık bu Karlar Ülkesi 2 kardan adamını elleriniz üşümeden oluşturabilirsiniz.

- LEGO | Disney Karlar Ülkesi 2 Olaf 41169, ideal bir  hediyedir ve yaratıcı yapımlar için sahip olduğunuz diğer orijinal LEGO setleri koleksiyonunuz ve LEGO parçalarınızla beraber kullanılabilir.

- Herkesin en sevdiği kardan adamın hem oynamak hem de sergilemek için kusursuz olan bu yapım parçalı modelinin yüksekliği 23 cm, genişliği 15 cm ve derinliği 12 cm’dir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4