LEGO 41337 Friends Su Altı Dönme Dolabı

 

Marka              : LEGO

Üretim Yeri      : Çin

Yaş Aralığı      : 7 yaş ve üzeri

Cinsiyet           : Unisex

Parça Sayısı   : 389

 

Su Altı Dönme Dolabı’na binerek dön

 

Su Altı Dönme Dolabında gökyüzüne yüksel. LEGO Friends Mia ve LEGO Friends Vicky’nin biletlerini satın alıp merdivenle lunapark oyuncağına çıkmasına yardımcı ol. Düğmeyi çevirerek sandalyeleri döndür ve salla, sonra yükselerek Heartlake City’nin muhteşem manzarasını izlet. Her koltuğa 3 kişi sığabilir, kızların biraz cesarete ihtiyacı varsa beraber binebilirler. Şeker şişesi ile kızlara kocaman bir pamuk şeker yaparak cesaretlerini ödüllendir. O kadar döndükten sonra başın döner tabii!

 

- Çocuğunuz rahat anlaşılır yapım talimatları ile Su Altı Dönme Dolabı’nı oluşturarak lunapark coşkusunu yaşasın, sonra düğmeyi çevirerek sandalyelerin hızla dönüşünü seyredin.

- Çocuklar için eşsiz bu yapım seti Mia ve Vicky LEGO Friends mini bebek figürleri, dönme fonksiyonu, 2 koltuk, bir bilet gişesi ve pamuk şeker standı barındırmaktadır.

- 389 parça, 7 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar ile her yaştan oyun tutkunları ve çocuklar için LEGO dönme dolabı.

- LEGO Friends su altı dönme dolabı 41337, yaratıcı yapımlar için diğer tüm LEGO Friends lunapark setleri ile ve orijinal LEGO setleri ve LEGO yapım parçalarıyla birleştirilebilir.

- Eğlenceli lunapark yapım oyuncağı ile çocuklar bir lunaparkın heyecanını tadarak saatlerce süren hayali oyunlar oynayabilir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4