LEGO 41361 Friends Mia'nın Tay Çiftliği

Barcode: 5702016370256

Marka: LEGO

Karakter: Friends

Yaş Aralığı: 3 - 5 yaş

Cinsiyet: Kız-Erkek

Parça Sayısı: 118

 

LEGO Friends Mia'nın oyuncak at ahırında taylarına bakmasına yardımcı ol!

Dolly ve Fame’i yürüyüş yapmaları için otlağa götür. Ahıra döndüklerinde bir elma veya havuç ver ve güzel görünmeleri için tüylerini tarayarak tımar et. Daha sonra traktöre atlayarak yatakları için saman getir.

Çocuğunuz LEGO® Friends 41361 Mia’nın Tay Çiftliği ile şefkat duygusunu hissettirsin. Bu LEGO 4+ at çiftliği oyuncağı, canlandırmalı oyunlar için hayvan figürleri barındırmaktadır. Ayrıca LEGO Friends Mia’nın çiftlikte sürmesi için bir traktör, ahırda bir biniş malzemeleri odası ve çitli bir padok bulunmaktadır.  Bu set okul öncesi yaştaki çocuklar ve küçük çocuklar için eğlenceli ve basit olacak biçimde özel olarak tasarlanmıştır.

 

Özel Başlangıç Yapım Parçası tabanı, ilk yapım tecrübesini yaşayanlara kendi başlarına binalar, araçlar ve daha fazlasını yapmanın mutluluğunu yaşatır. İçindeki kolay yapım ve oyun kılavuzu, küçük hayvan severinizin yapım adımlarının amacını anlamasına yardımcı olur. Çocukların bildik bir LEGO Friends ortamında LEGO yapım dünyasına mükemmel bir başlangıç için hayal gücünü ve öz güvenini geliştirmesine destek olur.

 

* Mia sevimli tayı traktörünün römorkunda taşıyor. Çocuklar tayların bakımını yapmayı çok seviyor. Şirin yavru atları besleyin, tarayın ve tımar edin.

* Keyifli tay bakım oyun seti. Bu set, hayvanları ve özellikle atları seven çocuklar için mükemmeldir.

* Hayali oyunlara teşvik eder. Çocuklar, Mia’nın oyuncak at ahırında taylarına bakmasına destek olabilir.

* Hayal gücünü kullanın, çünkü yapacak pek çok şey var, yaratıcı oyunlar hep devam edecek.

* Başlangıç Yapım Parçaları sayesinde 4 yaş ve üzeri anaokulu çocukları için mükemmel bir yapım oyuncağıdır.

* Mia mini bebek figürü, 2 tay figürü ve bir tavşan figürü barındırmaktadır. Bunların yanı sıra fırça, kürek, saklama kutusu, havuç, saman ve elma dahil pek çok aksesuar içermektedir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4