LEGO 41362 Friends Heartlake City Süpermarketi

 

Marka              : LEGO

Üretim Yeri      : Çin

Yaş Aralığı       : 4 yaş ve üzeri

Cinsiyet           : Unisex

Parça Sayısı   : 140

             

Çocuğunuz bu oyuncak market seti ile alışveriş oyunlarının keyfini çıkarsın!

 

LEGO Friends Olivia ve Stephanie ile beraber süpermarkete giderek lezzetli atıştırmalıklar satın al. Havalı oyuncak arabaya bin ve markete git. Stephanie’nin market arabasını sürmesine ve en sevdiği yiyecekleri bulmasına yardımcı ol. Bolca sağlıklı meyve ve sebze almayı da ihmal etme. Araba dolduğunda bir ödüle hak kazandın demektir. Lezzetli bir dondurma almak için büfeye git.

 

- Basit anlaşılır yapım talimatları ile Heartlake City Süpermarketini inşa edin. Bu oyuncak süper marketle minik oyuncunuzun alışverişini yapmak için araba ile markete gitmesine, sonra meyve suyu barında dondurma yemek için arkadaşlarıyla buluşmasına yardımcı ol.

- LEGO 41362 bu yapım setine 2 mini bebek dahildir. LEGO Friends Olivia ve LEGO Friends Stephanie, ayrıca bir oyuncak market arabası, yiyecek eşyaları, banknot, kasa ve ayrı bir meyve suyu barı yer almaktadır.

- Kolay yapım ve oyun kılavuzu, minik çocuğunuzun yapım adımlarının gayesini algılamasına ve LEGO yapım dünyasına kusursuz bir başlangıç için öz güvenini geliştirmesine destek olur.

- Çocuklar yaşamdan roller oynayarak, kasada parayla yiyeceklerin parasını ödeyebilir.

- Bu LEGO 41362 Heartlake City Süpermarketi 41362 yapım seti, yaratıcı oyunlar için diğer tüm orijinal LEGO setleri ile ve LEGO yapım parçalarıyla birleşir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4