LEGO 41376 Friends Kaplumbağa Kurtarma Görevi

 

Marka              : LEGO

Üretim Yeri      : Çin

Yaş Aralığı       : 6 yaş ve üzeri

Cinsiyet            : Unisex

Parça Sayısı     : 225

 

Minik kahramanınız başı dertte olan kaplumbağaların yardımına koşsun!

 

LEGO 41376 Friends Olivia ve Zobo’nun kayalıkların üstünde mahsur kalmış minik kaplumbağaları kurtarmasına katkıda bulun. Bu kaplumbağa kurtarma operasyonu için havalı amfibi arabayı suya indir. Kaplumbağaları sahildeki kurtarma kliniğinde kaygıyla bekleyen annelerine götür. Olivia'nın kaplumbağaları muayene etmesine, sonra biraz süt ve meyve yedirmesine yardımcı ol. Biraz iyi olduklarında kardeşlerinin yumurtadan çıkmasını beklerken kum havuzunda oynayabilirler.

 

- Olivia’nın havalı amfibi aracını ve yüksek ayaklar üzerinde sahil hayvan kliniğini rahat anlaşılır talimatlarla oluşturun ve sonsuz heyecan verici kaplumbağa kurtarma görevi gerçekleştirin!

- Çocukların çok seveceği bu oyuncak ada yapım seti bir Olivia mini bebek figürü, ayrıca bir Zobo robot figürü ve 4 oyuncak kaplumbağa için kumlu bir kaplumbağa oyun alanı barındırır.

- 225 parça, 6 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar ile her yaştan oyun tutkunları ve macerayı seven çocuklar için deniz kaplumbağası kurtarma oyuncağı

- Amfibi vasıtanın yüksekliği 4 cm, uzunluğu 10 cm ve genişlik 6 cm. Kliniğin yüksekliği 12 cm, genişliği 15 cm ve derinliği 9 cm’dir.

- LEGO Friends Kaplumbağa Kurtarma Görevi 41376 yapım seti, yaratıcı yapım için diğer tüm orijinal LEGO setleri ile ve LEGO yapım parçalarıyla beraber kullanılabilir.

- Çocuklar mahsur kalmış yavru kaplumbağayı kurtarıp sahile ulaştırarak sağlığına kavuşturabilir. Böylelikle çocukların koruma duygusu gelişir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4