LEGO 41403 Friends Mias Küp

Ürün Kodu : T01041403

Marka        : LEGO

Üretim Yeri : Çek Cumhuriyeti

Yaş Aralığı  : 6 yaş ve üzeri

Cinsiyet      : Unisex

Barkod       : 5702016618891

Parça Sayısı: 40

 

Mia, hasta evcil hayvanının bakımı ile ilgileniyor. Küpünü açtığında Mia’nın hastasını iyileştirmek için ihtiyacı olan bütün malzemeleri bulacaksın! Hasta hayvanı veteriner kliniğinde muayene etmesine yardımcı ol. Küpü kapat ve arkadaşının evine götür, eğlenceye o da dahil olsun. Küpü böl ve diğer yarısını arkadaşına ver. Yahut başka küpleri de al, üst üste diz ya da birleştir. Nasıl eğleneceğin sen karar ver!

 

* Nefes kesici LEGO Friends maceraları şimdi taşınabilir oyun küplerinde. Evcil hayvan seven çocukların Mia'nın kliniğindeki hayvanlara baktığı veteriner küçük bebek seti ile hayvan sevgilerini ortaya koymalarına imkan sağlayın.

* Çocuklar küpleri birleştirebilir üst üste ekleyebilir. Minik ve taşınabilir oldukları için dostlarının evine götürebilir.

* Bütün küpler, 8 cm genişlik ve 6 cm yükseklikten biraz daha büyüktür. Renkli taşınabilir oyuncaklar, uzun yolculukları aydınlatmak için de harikadır.

* Çocuklar, simli güzel kutunun içinde bir mini bebek ve gizemli bir evcil hayvan bulunan bu koleksiyonluk kompakt oyuncakları ellerinden bırakmayacak.

* İçindeki parçalar, hayvan bakım oyunlarını gerçekçi hale getirir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4