LEGO 41408 Mia'nın Alışveriş Oyun Küpü

Seyahat yaparken film keyfi yaşa! Bu şirin küpte, gittiğin her yerde film izleyebileceğin kadar ufak bir mini sinema var. Makinayı kullanarak film esnasında yemek için mısır patlat, sonra Mia’nın koltuğunu bulmasına yardımcı ol. Film başlamak üzere iken gizemli evcil hayvanı Mia’nın yanına oturt. Küpü ayırarak bir arkadaşınla paylaş veya 5 küpün hepsini toplayıp birleştirerek kendi mini alışveriş merkezini oluşturur.

 

* Heyecan uyandırıcı LEGO Friends serüvenleri şimdi taşınabilir oyun küplerinde. Evcil hayvan tutkunu çocukların Mia'nın kliniğindeki hayvanlara baktığı veteriner şirin bebek seti ile hayvan sevgilerini ifade etmesine imkan sağlayın.

* Çocuklar küpleri birleştirebilir ve üst üste koyabilir, minik ve taşınabilir oldukları için arkadaşların yanına giderken yanında götürebilir.

* Bütün küpler, 8 cm genişlik ve 6 cm yükseklikten biraz daha büyüktür. Renkli taşınabilir oyuncaklar, uzun yolculukları aydınlatmak için de eşsizdir.

* Çocuklar, simli bir kutunun içinde bir mini bebek ve gizemli bir evcil hayvan barındıran bu koleksiyonluk kompakt oyuncakların tutkunu olacaklar.

* Gizemli sürpriz. Sadece küp açıldığında içinde hangi gizemli evcil hayvan olduğu anlaşılabilir.

* Kolayca oluşabildiği için, çocuklar hemen oynamaya başlayabilir. Yapımı çok kolaydır, böylece eğlenceli veteriner oyunları kısa süre içinde başlar.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4