LEGO 41454 Unikitty? Dr. Fox'un Laboratuvarı

Ürün Kodu : T00041454

Marka        : LEGO

Üretim Yeri : Macaristan

Yaş Aralığı  : 6- 12

Cinsiyet      : Unisex

Barkod       : 5702016117370

Parça Sayısı: 359

 

Parıltı tozu ile maceralar yaşamak ve deneyler gerçekleştirmek için Dr. Fox'un Laboratuvarı’na git!

 

LEGO® Unikitty™! 41454 Dr. Fox'un Laboratuvarında sonsuz deneyler yap, herkese yetecek kadar parıltılı madde bulunduğundan emin ol! Rick’i tarayıcıya yerleştir ve parıltılı maddesini çıkararak kavanozlara yerleştir. Unikitty™'yi masanın üstünde muayene et. Daha sonra robot kolları kullanarak havaya kaldır. Prens Puppy'nin boynuzunu boynuz cilası ile ışıl ışıl yaptıktan sonra Dr. Fox ve robot yardımcısının tüm bulguları panoya kaydetmesine yardımcı ol. Parıltı tozu azaldığında, kusursuz küçültücü ışın tabancasını kullanarak çevreye saç.

 

* inşa edilebilir Dr. Fox, Unikitty, Prens Köpek Yavrusu, üstünde deney yapıldığını göstermek için özel dekorasyon ve Robot Yardımcısı figürleri ve bir Rick figürü içermektedir.

* Konveyör bant fonksiyonlu bir ışıltılı madde tarayıcı, ekranlı kontrol paneli, uygun robotik kollar ve devrilme fonksiyonlu muayene masası bulunmaktadır. Bunların yanı sıra döner teneke kutu tutucu, hareketli korna parlatıcı, hareketli ışıklar ve açma çekmeceleri içeren Dr.Fox'ın laboratuvarı ve Dr. Tabanca yer almaktadır

* Aksesuar elemanları arasında kimyasal şişeler ve ışıltılı madde içeren kavanozlar bulunmaktadır.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4