LEGO City 60220 Çöp Kamyonu

Cinsiyet: Erkek

Tema: Şehir

Parça Sayısı: 90

Seri: LEGO City

Yaş Aralığı: 4 yaş ve üstü

Marka: Lego

 

Çocuğunuzu güçlü Çöp Kamyonu gibi kusursuz araçlarla tanıştırmanın zamanı geldi. Eldivenlerini tak, LEGO® City® ile caddelerini temizleme zamanı. Arkadaşın küreği alırken sen de süpürgeyi al ve çöpleri süpürerek bir yere topla. Aman, şu çöpler de kötü kokuyor. Kürekle çöp kovasına doldur ve sonra Çöp Kamyonuna boşaltarak bir başka çöp yığınına doğru ilerle.  Bu arada dikkat et muz kabuğuna basıp kayma.

 

LEGO City 60220 Çöp Kamyonu ile çocuğunuzun LEGO® City’yi temiz tutmasına destek olun. Okul öncesi yaştaki erkek çocuklar için eğlenceli ve kolay olacak biçimde tasarlanmıştır. 60220 Çöp Kamyonu çalışkan LEGO® 4+ araç setinde 2 mini figürlü kabini ve devrilen konteyner, ayrıca ilk yapım deneyimini yaşayanlara bile kendi başına yapmanın gururunu hissettiren bir Başlangıç Yapım tabanı olan güçlü bir çöp kamyonu yer almaktadır.

 

İçindeki basit yapım ve oyun kılavuzu, küçük çöpçünüzün yapım adımlarının amacını algılamasına yardımcı olur. Tanıdık bir LEGO® City® ortamında LEGO® yapım oyuncakları dünyasına muhteşem bir başlangıç için hayal gücünü ve öz güvenini geliştirmesine destek olur. Bu eğlenceli sette ayrıca oyuncak bir çöp tenekesi, çöpler ve 2 mini figür bulunur.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4