LEGO 70681 NINJAGO Spinjitzu Çarpışması- Lloyd

Ürün Kodu : T01070681

Marka        : LEGO

Üretim Yeri : Çek Cumhuriyeti

Yaş Aralığı  : 7 yaş ve üzeri

Cinsiyet      : Unisex

Barkod       : 5702016469004

Parça Sayısı: 70

 

Spinjitzu Çarpışması- Lloyd ninja topacı ile hedefleri düşür!

 

Bu mükemmel yapım seti ile LEGO Ninjago dünyasında Lloyd FS ile Spinjitzu Çarpışması becerilerinin gelişimini sağla! Yeşil Ninja Lloyd Garmadon’u Yasak Spinjitzu maskesi ile güçlü yap. Onu kasırga topacına yerleştir ve fırlatıcı ile maksimum hızda döndür. Tepesinde korkunç örümceklerin ve altın kılıcın yer aldığı buz hedeflerini devirebilir misin? Kendini heyecan uyandırıcı Spinjitzu Çarpışması yarışmanı hazırla ve arkadaşlarınla yarış. Bu mükemmel Ninjago topaç oyuncağının herhangi bir kuralı veya sınırı bulunmamaktadır. Yaratıcı ol ve gerçek bir ninja olduğunu herkese ispatla!

 

* NINJAGO çizgi dizisindeki ninja kasırga etkisini tekrardan oluşturmak için fırlatıcılı Spinjitzu Çarpışması, Lloyd ninja oyuncağını ve Lloyd Kasırga Topacını oluşturun.

* Bu koleksiyon oyuncağında, güçlendirilmiş kapüşonlu LEGO NINJAGO Lloyd FS minifigürü yer almaktadır. Ayrıca bir kılıç ve buz hedeflerinin üstüne yerleştirebileceğiniz 2 örümcek figürü bulunmaktadır.

* 70 parça, 7 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar ile her yaştan oyun severler ve küçük kahramanlar için LEGO NINJAGO Spinjitzu topaç oyun seti.

* Bu LEGO NINJAGO Spinjitzu Çarpışması Lloyd 70681 oyun seti, çocuklar için mükemmel bir hediyedir. Yaratıcı oyunlar için öteki tüm orijinal LEGO oyuncak yapım setleri ve LEGO yapım parçalarıyla beraber kullanılabilir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4