LEGO 70684 NINJAGO Spinjitzu Çarpışması- Kai Samuraya Karşı

 

Marka              : LEGO

Üretim Yeri      : Danimarka

Yaş Aralığı       : 8 yaş ve üzeri

Cinsiyet           : Unisex

Parça Sayısı    : 164

 

Kai Samuraya Karşı Spinjitzu Çarpışması ninja topaç savaşını başlatmaya hazırmısın!

 

Bu harika oyun seti ile hızlı bir LEGO Ninjago Kai, Samuraya Karşı Spinjitzu Çarpışmasına hazır ol! Ateş Ninjası figürünü Yasak Spinjitzu maskesi ile güçlü yap. Onu ve Tipi Samurayını LEGO Ninjago topaçlarına yerleştir ve fırlatıcılarla maksimum hızlı bir savaşa gönder. Soluk kesen bir Element çarpışması için Kai FS'in sonsuz alev yahut ateş topunu ve Tipi Samurayının buz kristali ya da buz kalkanını fırlatıcılara tak. İlk kim kaideyi düşürüp Yasak Spinjitzu Parşömenini alacak? Bu LEGO oyun setinde hiçbir kural veya sınır yok. Değişik teknikler dene ve kazanmak için arkadaşlarınla yarış!

 

- LEGO NINJAGO Kai FS ve Tipi Samurayı Spinjitzu Çarpışması topaç fırlatıcıları ile kasırga topaç oyuncaklarını oluşturun ve NINJAGO çizgi dizisindeki ninja kasırga etkisini tekrardan oluşturun.

- LEGO 70684 NINJAGO Spinjitzu topaç oyuncağı, Haziran 2019’da yeni çıkan 2 minifigür barındırır. Kai FS güçlendirilmiş kapüşonlu ve Tipi Samurayı

- Kasırga topacı takılı durumda fırlatıcının yüksekliği 5 cm, genişliği 3 cm ve derinliği 8 cm’dir. Kaidenin yüksekliği ise 9 cm’dir.

- 164 parça, 8 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar ile her yaştan oyun severler ve çocuklar için muhteşem samuray savaşı oyun seti

- Bu LEGO NINJAGO Spinjitzu Çarpışması- Kai Samuraya Karşı 70684 oyuncak yapım seti, kusursuz bir doğum günü yahut tatil hediyesidir. Yeni fikir oyunlar için diğer tüm orijinal LEGO setleri ve LEGO yapım parçalarıyla beraber kullanılabilir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4