LEGO 70841 Filmi 2 Benny'nin Uzay Mangası

Uzay mangasına katıl. Çocuklar, Benny’nin Uzay Mangası ile uzay maceralarını canlandırmaya hayran olacak. Uzay görevleri için heyecan dolu oyuncak.

 

Popüler LEGO® FİLMİ 2 karakterleri, bir uzay gemisi ve bir ay arabası ile bir galaksi dolusu eğlence sizleri bekliyor. Hayali oyunlara ilham kaynağıdır. Uzay gemisinin Benny için bir kokpiti mevcuttur. Yap ve keşfet. Çocuklar ay arabası ile yeni gezegenler keşfettiğini hayal edebilir. Filmin gizemi. Çocuklar, LEGO® FİLMİ 2’den sahneleri tekrardan hayal edebilir. Aksiyon dolu uzay mangası. Yapımı basit uzay arabaları, çocukların hemen oynamaya başlamasını mümkün kılar.

 

LEGO Benny’nin Uzay Mangası ile uzaya uç! Benny’nin Uzay Gemisi ile gezegenlere iniş yap ve ay arabası ile keşfe çık. Benny’nin telsizi ile Lenny, Jenny ve Kenny ile iletişim sağla. Jenny’nin silahıyla uzaylıları püskürt ve Kenny’nin metal dedektörü ile hazine ara!

 

* LEGO Benny’nin Uzay Mangası ve Uzay Gemisi ile evreni keşfe hazırlıklı ol!

* Uzay gemisinin Benny için bir kokpiti bulunmaktadır.

* 4 LEGO® FİLMİ 2 minifigürü bulunmaktadır. Benny, Lenny, Jenny ve Kenny, ayrıca her bir minifigür için bir kask ve hava tüpü ile eraber başka keyifli aksesuarlar bulunur.

 

Parça Sayısı:68


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4