Oyuncular, bu Propeller Mario Güçlendirme Paketi (71371) ile LEGO® Super Mario™ oyunlarına yeni bir boyut katabilir. Bu aksesuar paketi, LEGO Mario™ (figür dahil değildir) için pervaneli şapkası olan interaktif bir giysi içerir – oyuncu LEGO Mario’yu ‘uçurarak’ altın kazanmaya çalıştığında pervane sesleri tetiklenir. Bu yapım seti, LEGO Mario figürünü içeren Mario ile Maceraya Başlangıç Seti'ne (71360) sahip çocuklar için harika bir hediyelik oyuncaktır.

 

Yapın ve oynayın

Yapım talimatlarını kutuda ve ücretsiz LEGO Super Mario uygulamasında bulabilirsiniz. Uygulama ayrıca çocuklar için yaratıcı yapım ve oyun önerileri ile çocukların eserlerini diğer LEGO Mario hayranlarıyla paylaşabileceği güvenli bir platform sunar.

 

Sınırsız LEGO Mario!

Grup yarışmaları ya da tek başına oyunlar için harika olan LEGO Super Mario oyun setleri, ailenizin en sevdiği karakterlerden birini gerçek dünyaya taşır. Başlangıç Seti yapım oyuncağı, Ek Macera Setleri ve Güçlendirme Paketleri, oyuncuların kendi benzersiz seviyelerini yapmalarına olanak tanır.

 

• LEGO Mario™ (figür dahil değildir) ekstra altın toplama kabiliyeti veren, parçalarla yapılan bir kostüm içeren bu Propeller Mario Güçlendirme Paketi (71371) ile çocukların LEGO® Super Mario™ oyun deneyimini daha yüksek bir seviyeye çıkarın.

• Bu kostüm, Mario ile Maceraya Başlangıç Seti'ndeki (71360) LEGO® Mario™ figürüne uygundur. LEGO Mario’ya bu parçalarla yapılan oyuncak aksesuarı giydirip havaya kaldırdığınızda pervane sesleri duyarsınız.

• Propeller Mario havaya kaldırıldığında oyuncular ekstra dijital altınlar kazanarak skorlarını arttırabilir. Çocuklar oturma odasını gerçek bir LEGO® Mario™ seviyesine dönüştürerek Mario’yu uçurmayı çok sevecek.

• 13 parçalı bu LEGO® yapım seti, 6 yaş ve üzeri yaratıcı çocukların ve hayranların Mario ile Maceraya Başlangıç Seti (71360) ve Ek Macera Setlerini benzersiz şekillerde kişiselleştirebilmesini sağlayan muhteşem bir doğum günü ya da yılbaşı hediyesidir.

• Başlangıç Seti ve Ek Macera Setleri ile birlikte kullanılabilecek Fire Mario Güçlendirme Paketi (71370), Cat Mario Güçlendirme Paketi (71372) ve Builder Mario Güçlendirme Paketi (71373) dahil başka harika LEGO® Mario™ yükseltmeleri de bulunur.

• Bu LEGO® seti için pil gerekmez, çalıştırmak için giysiyi Başlangıç Parkurundaki LEGO Mario™ figürüne giydirmeniz yeterlidir. Pakette çocukların kendi başlarına yapabilmesi için resimli talimatlar bulunur.

• Ücretsiz LEGO® Super Mario™ uygulaması, yapımına yardımcı olacak görüntüleme araçları ile yaratıcı oyun fikirleri içerir ve fikir paylaşmak için güvenli bir forumdur. Uyumlu Android ve iOS cihazların listesini LEGO.com/devicecheck adresinden görebilirsiniz.

• Koleksiyonluk LEGO® Super Mario™ oyuncak setleri, simgeleşmiş bir karakteri gerçek dünyaya getirir. Hayranların seviyeleri genişleterek ve yeniden yaparak tek başlarına ya da arkadaşlarıyla yarışarak geçebileceği sınırsız seviyeler oluşturmasına olanak tanır.

• Oyuncuların LEGO® parçalarını takıp sökmek için bir Süper Yıldız’ın gücüne ihtiyacı yok! Yapım parçaları, 1958’den beri tutarlılık ve uyumluluk sağlamak için en yüksek sektör standartlarına uygun üretilmektedir.

• Her LEGO® setinin en yüksek global güvenlik ve kalite standartlarını karşıladığından emin olmak için LEGO yapım parçaları aklınıza gelebilecek hemen her şekilde test edilir.

 

Bu set ek üründür sadece başlangıç setiyle (LSM71360) çalışabilmektedir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4