Çocuklar bu Cat Mario Güçlendirme Paketi (71372) ile LEGO® Super Mario™ oyunlarına kedi kabiliyetleri katar. LEGO Mario™ (figür dahil değildir) giydiğinde mırlayıp miyavlamasını sağlayan ve duvarlara tırmanıp dijital altın kazanma gücü veren interaktif bir kostüm içerir. Bu benzersiz oyuncak seti, LEGO Mario figürünü içeren Mario ile Maceraya Başlangıç Seti'ne (71360) sahip çocuklar için harika bir hediyelik oyuncaktır.

 

Yapın ve oynayın

Bu LEGO setinin yapım talimatlarını kutuda ve ücretsiz LEGO Super Mario uygulamasında bulabilirsiniz. Uygulama, çocukların eserlerini paylaşmaları için güvenli bir ortamdır ve yaratıcı yapım ve oyun fikirleriyle başka eğlenceli şeyler içerir.

 

Rekabetçi eğlence

Koleksiyonluk LEGO Super Mario oyuncak setleri, ailenizin en sevdiği karakterlerden birini gerçek dünyaya taşır ve arkadaşlarla yarışmalar ya da tek başına oyunlar için harikadır. Başlangıç Seti, Ek Macera Setleri ve Güçlendirme Paketleri, hayranların kendi seviyelerini oluşturmalarına olanak tanıyarak sınırsız yaratıcı eğlence sunar.

 

• LEGO Mario™’nun (figür dahil değildir) giyebileceği, parçalarla yapılan interaktif bir kostüm içeren bu Cat Mario Güçlendirme Paketi (71372) ile çocuklara LEGO® Super Mario™ oyunlarında kedi gibi beceriler verin.

• Parçalarla yapılan bu aksesuar, Mario ile Maceraya Başlangıç Seti'ndeki (71360) LEGO® Mario™ figürüne uyarak benzersiz seslere ve Mario’nun gövde ekranında benzersiz bir resmin görünmesine neden olur.

• LEGO® Mario™ figürü, kedi kostümünü giydiğinde kedi gibi mırlar ve miyavlar. Ayrıca dikey engelleri yürüyerek aşma kabiliyeti kazanır ve dijital altınları toplayarak oyuncunun skorunu arttırır.

• Koleksiyonluk 11 parçalı bu LEGO® yapım oyuncağı, 6 yaş ve üzeri çocuklar ve hayranlar için mükemmel bir doğum günü ya da yılbaşı hediyesidir, Mario ile Maceraya Başlangıç Seti (71360) ve Ek Macera Setlerine ekstra interaktif eğlence katar.

• Başlangıç Seti ve Ek Macera Setleri ile birlikte kullanılabilecek Fire Mario Güçlendirme Paketi (71370), Propeller Mario Güçlendirme Paketi (71371) ve Builder Mario Güçlendirme Paketi (71373) dahil başka LEGO® Mario™ yükseltmeleri de bulunur.

• Bu yaratıcı yapım oyuncağı için pil gerekmez, etkinleştirmek için giysiyi Başlangıç Parkuru setindeki LEGO Mario™ figürüne giydirmeniz yeterlidir. Pakette çocukların kendi başlarına yapabilmesi için resimli talimatlar bulunur.

• Ücretsiz LEGO® Super Mario™ uygulaması, yapım talimatları ve yaratıcı oyun fikirleri içerir ve fikir paylaşmak için güvenli bir forumdur. Uyumlu Android ve iOS cihazların listesini LEGO.com/devicecheck adresinden görebilirsiniz.

• LEGO® Super Mario™ oyuncak yapım setleri, simgeleşmiş bir karakteri gerçek dünyaya getirir. Hayranların tek başlarına ya da arkadaşları ve aileleriyle birlikte geçmeyi deneyebileceği sınırsız engeller yaratmak için setleri genişletmesine ve yeniden yapmasına olanak tanır.

• LEGO® parçalarını takıp sökmek için bir Süper Yıldız’ın gücü gerekmez! En yüksek sektör standartlarına uygun yapım parçaları, her seferinde kolayca takılıp çıkarılır ve sağlam modeller oluşturur.

• LEGO® yapım parçaları düşürülür, ezilir, bükülür, ısıtılır ve titiz bir şekilde analiz edilir, bu nedenle her bir LEGO setinin en yüksek güvenlik standartlarına uygun olduğundan emin olabilirsiniz.

 

Bu set ek üründür sadece başlangıç setiyle (LSM71360) çalışabilmektedir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4