Ürün Kodu

: T01071387

Marka

LEGO

Üretim Yeri

: Çin

Yaş Aralığı

: 6 - 12

Cinsiyet

: Unisex

Barkod

: 5702016912593

 

Luigi Başlangıç ​Parkuru ile LEGO Super Mario dünyasına katılmaya hazır mısın?  İster Süper Mario dünyasına yeni katıl isterseniz elinizde diğer Mario serilerini genişletin. Eğlenceli etkileşimli aile veya solo oyun için bir LEGO Luigi figürü ürün içerisinde mevcuttur.

LEGO Luigi, yolunun yanında hareket ve aksiyon tuğlalarına karşı birçok farklı anlık tepkiyi görüntülemek için bir renk sensörüne ve bir LCD ekrana sahiptir. Ayrıca Luigi'nin hoparlörü, dönen tahterevalli ve uçan mücadeleler için dijital paraları toplarken video oyunundan ikonik sesler ve müzik çalar

Start Pipe'dan Goal Pole'a aksiyon ekleyen Pink Yoshi, Boom Boom ve Bone Goomba figürleri ile iletişime sokarak dijital altınları toplamaya başlayın.

- LEGO Luigi figürü, 2 x AAA pille (dahil değildir) çalışır ve anında geri bildirimle son derece etkileşimli bir oyun deneyimi sunar

LEGO Luigi, takım çalışmasıyla bonus kazandıran gerçek hayatta 2 oyunculu sosyal oyunlar için Bluetooth ile başka bir LEGO Luigi veya LEGO Mario’ya bağlanabilir (ekstra figürler dahil değildir).

Bu parçalarla yapılan Süper Mario oyunu, oyunu seven 6 yaş üzeri  çocuklar için harika bir hediye.!

Bu modüler Super Mario oyuncağı, diğer LEGO Super Mario genişletme setleriyle birleştirilebilir; sınırsız oyun fırsatları ve sonsuz heyecan verici zorluklar getiriyor

Ücretsiz LEGO Super Mario uygulaması; yapım talimatları, yaratıcı ipuçları ve çocukların fikirlerini paylaşabileceği güvenli bir platform sunar. Uyumlu Android ve iOS cihazların bir listesini LEGO.com/devicecheck adresinde bulabilirsiniz.

Koleksiyonluk LEGO Super Mario oyuncak setleri, simgeleşmiş Super Mario karakterlerini gerçek dünyaya taşır ve hayranlarına sınırsız genişletme, yeniden yapma, kişiselleştirme ve kendi benzersiz seviyelerini yaratma yolları sunar.

LEGO yapım parçaları, birbirleriyle uyumlu olmalarını, basit ve güvenli bir şekilde bağlanmalarını garantilemek için 1958’den beri katı sektör standartlarına uygun üretilmektedir.

LEGO parçaları, titiz global güvenlik standartlarına uyduklarından emin olmak için neredeyse akla gelebilecek her şekilde test edilir.

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4