Ürün Kodu

: T01071392

Marka

LEGO

Üretim Yeri

: Çin

Yaş Aralığı

: 6 - 12

Cinsiyet

: Unisex

Barkod

: 5702016912814

 

Bu Kurbağalı Mario Kostümü ile aksiyona atla!

 

 

Yaptığın heyecan verici LEGO Super Mario seviyesine mavi su yapım parçalarını ve nilüferleri ekle. LEGO Mario’ya kurbağa kostümünü giydir. Sonra seviyede atlayarak ve etrafa su sıçratarak ekstra altın kazan!

 

LEGO Super Mario hayranları, bu Kurbağalı Mario Kostümü ile oyun deneyimlerine zıplama, su sıçratma eğlencesi katabilir. LEGO Mario için interaktif bir kurbağa kostümü içerir, oyuncular onu zıplattığında ekstra dijital altın kazanma şansı yakalar ve yere her bastığında su sıçratma sesleri çıkarır. Yapın ve oynayın Bu LEGO setinin yapım talimatları kutuda ve ücretsiz LEGO Super Mario uygulamasında bulunabilir. Uygulama, çocukların fikirlerini paylaşması için güvenli bir forumdur ve yaratıcı yapım ve oyun yolları hakkında ipuçları önerir. Gerçek hayatta Super Mario aksiyonu Koleksiyonluk LEGO Super Mario oyuncak setleri, ünlü bir Super Mario karakterini gerçek dünyaya taşır. Başlangıç Seti, Ek Macera Setleri ve Güçlendirme Paketleri, hayranların tek başlarına ya da grup halinde oynamak üzere kendi zor seviyelerini oluşturmalarına olanak tanır.

 

LEGO Mario için interaktif bir kostüm içeren bu Kurbağalı Mario Kostümü ile LEGO Super Mario hayranlarının seviyelerine zıplama ve su sıçratma eğlencesi getirin.

 

Parçalarla yapılan bu aksesuar, Mario ile Maceraya Başlangıç Seti'ndeki LEGO Mario figürüne veya Luigi ile Maceraya Başlangıç Seti'ndeki LEGO Luigi figürüne uygundur.

 

LEGO Mario bu kostümü giydiğinde, oyuncular onu kurbağa gibi zıplattığı için ekstra dijital altın kazanır ve figür yere her bastığında su sıçratma sesleri çıkarır.

 

Pakette ayrıca çocukların yaptıkları seviyelere eklenebilecek nilüfer ve mavi ‘su’ LEGO parçaları bulunur ve içindeki resimli yapım talimatları, çocukların modeli bağımsız yapmalarına yardımcı olur.

 

Ücretsiz LEGO Super Mario uygulamasında da yapım talimatları, yapmanın ve oynamanın yolları için fikirler ve daha fazlası bulunur. Uyumlu Android ve iOS cihazların bir listesini LEGO.com/devicecheck adresinde bulabilirsiniz.

 

Arılı Mario Kostümü gibi Başlangıç Setleri ve Ek Macera Setleri ile birlikte kullanılabilecek başka LEGO Super Mario Güçlendirme Paketleri mevcuttur.

Muhteşem LEGO Super Mario oyuncak setleri, simgeleşmiş Super Mario karakterlerini gerçek dünyaya taşır ve tek başlarına ya da grup halinde oynamak üzere hayranlarına kendi benzersiz seviyelerini genişletme ve yeniden yapma olanağı sunar.

Parça Sayısı: 11


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4