LEGO 75248 Star Wars A-Wing Starfighter

 

Marka              : LEGO

Üretim Yeri      : Çin

Yaş Aralığı       : 7 yaş ve üzeri

Cinsiyet            : Unisex

Barkod             : 5702016370737

Parça Sayısı    : 269

 

Star Wars koleksiyonuna ünlü bir A-wing ekle!

 

Muazzam Direniş A-Wing Starfighter’ı ile Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi aksiyonuna uç! Yaylı atıcılar ve Snap Wexley’i kontrollere oturtmak için açılan kokpit gibi muhteşem detayları var. Ayrıca Teğmen Connix de burada, kısacası ister kötü İlk Düzen’e karşı bir saldırı planla ister uzak bir gezegenin yüzeyi üstünde uç, bu muhteşem LEGO oyun seti çok keyifli.

 

* İkonik bir LEGO Star Wars A kanatlı savaşçı koleksiyon modeli yapın, oynayın ve gösterin. Bu teknolojik bina kiti, epik oturma odası uzay savaşları için 2 ateşleme füzesi ve geri çekilebilir iniş takımı barındırıyor

* 269 ​​parçadan meydana gelen bu LEGO Star Wars modeli, her biri aksiyonu hemen başlatmak üzere bir silahla donatılmış bir Snap Wexley minifigürü ve bir Teğmen Connix minifigürü de dahil olmak üzere farklı LEGO aksiyon figürleri barındırıyor.

* En beğendiğiniz Star Wars filmlerinden gerçekçi uzay savaşları oluşturun. Bu toplanabilir yıldız gemisi çeşidi, A kanadının açılış kokpiti, geri çekilebilen iniş takımı ve kanat uçları ve entegre yaylı atıcılar ile ateş ediyor.

* Bu LEGO Star Wars koleksiyon oyun seti, gişe rekorları yapan Yıldız Savaşları: Yükselen Skywalker filminin ikonik Direnç A-Kanat yıldız gemisi çeşidine dayanıyor.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4