Adeda Yayıncılık Dikkat Güçlendirme Seti

Adeda Yayıncılık tarafından hazırlanan ve sunulan dikkat güçlendirme seti ile çocuklarınız görsel ve zihinsel olarak kendini geliştirecek! Çocukları eğlenceli bir şekilde öğrenmeye teşvik eden bu setler her yaş grubuna özel olarak hazırlanmış içeriklerden oluşmaktadır. Çocukların yaşları dikkate alınarak hazırlanan bu setler, içerisinde eğlenceli aktiviteler bulunan kitaplardan oluşmaktadır. Kitapların içerisinde zor ve sıkıcı aktiviteler yerine çocukların ilgisini çekecek ve dikkat becerisini geliştirecek egzersizlere yer verilmiştir. Kitap dışında adeda yayıncılık dikkat geliştirme seti ahşap materyaller de sunmaktadır.

Her set içerisinde yaş gruplarına özel olarak hazırlanmış egzersizler bulunmaktadır. Çocukların zorlanmadan, sıkılmadan, eğlenceli bir şekilde gerçekleştireceği bu egzersizler ile beyinlerinin birçok bölgesinin çalıştırılması amaçlanmaktadır. Adeda yayıncılık dikkat geliştirme seti 4 yaş grubuna ait olan set içerisinde 3 adet kitap bulunmaktadır. Kitaplar çocukların sıkılmadan, eğlenceli bir şekilde zihinsel, işitsel ve görsel açıdan gelişim sağlayabilecekleri içeriklerden ve aktivitelerden oluşmaktadır.

Adeda Yayıncılık Dikkat Güçlendirme Seti Ne İşe Yarar?

Her yaş grubuna farklı içerik ve materyaller ile hazırlanan adeda yayıncılık dikkat güçlendirme seti ahşap materyallerden oluşmakla birlikte eğitici ve eğlenceli kitaplar sayesinde çocukların sıkılmadan zeka becerilerinin gelişmesine katkı sağlar. Dikkat dağınıklığı yaşayan çocuklar yaşına uygun olan setlerden biri ile dikkat devamlılığını ve odaklanmasını sağlayabilecek.

Adeda yayıncılık dikkat geliştirme seti plus içinde normal düzeydeki dikkat geliştirme setlerine göre daha farklı aktiviteler bulunmaktadır. Birbirinden farklı ahşap parçalardan oluşan materyaller ile çocukların dokunarak öğrenme becerisini geliştirmeyi hedefleyen bu set her yaş grubuna özel olarak farklı sayıda materyalden oluşmaktadır. 2-11 yaş arası çocukların kullanımına uygun olBaşlık 1an setler ile çocuklarınızın el, göz, algı ve dikkat becerilerinin gelişmesine imkan sağlanır.

Dikkat Güçlendirme Seti ve Dikkat Güçlendirme Seti Plus Arasındaki Fark Nedir?

Normal setler içerisinde çocukların gelişimine katkıda bulunacak zihinsel egzersizlerin yer aldığı 3 adet kitap bulunmaktadır. Kitapta çocukların zorlanmadan birçok alanda becerisinin geliştirilmesine yönelik aktiviteler yer almaktadır. Adeda yayıncılık dikkat geliştirme seti plus ise kitapla beraber ahşap materyaller de kullanılarak çocukların dikkatinin güçlendirilmesi hedeflenmiştir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5