Lego 41405 Andrea'nın Alışveriş Oyun Küpü

En sevdiğin evcil arkadaşını alışverişe götür. Evcil hayvan dükkanına uğra ve hayvan dostuna leziz ödüller al. Güzel egzotik balığın akvaryumda yüzüşünü izle. Alışverişe çıkan Andrea’nın evcil hayvanına hediye seçmesine yardımcı ol. Küpü gittiğin yere götür veya ikiye ayırıp eğlenceyi en sevdiğin arkadaşınla paylaş! Diğer 4 LEGO® Friends Alışveriş Oyun Küpü ile birleştirerek yahut üst üste koyarak sevimli minicik alışveriş merkezi oluştur!

 

* Heyecan verici LEGO Friends serüvenleri şimdi taşınabilir oyun küplerinde. Bu renkli oyun küpü ile çocuklar Andrea'yı ve müzikal eğlencesini gittikleri her yere götürebilirler.

* Çocuklar küpün dışındaki müzisyen bebek ve müzik oyuncakları ile oynayabilir ya da eğlenceyi taşımak için küpü toplayabilir.

* Her küp, keyifli şekiller oluşturmak için öteki küpler ile bağlanır yahut bir arkadaşınızla paylaşmak için bölünebilir.

* Her küp, 8 cm genişlik ve 6 cm yükseklikten bir miktar daha büyüktür. Renkli taşınabilir oyuncaklar, uzun yolculukları aydınlatmak için de kusursuzdur.

* Çocuklar, simli bir kutunun içinde bir mini bebek ve gizemli bir evcil hayvan barındıran bu koleksiyonluk kompakt oyuncakları bırakmak istemeyecekler.

* Yapımı çok kolaydır, böylece performans eğlencesi kısa zamanda başlayabilir.

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4