Lego 11011 Bricks And Animals

Rengarenk LEGO Classic 11001 Yapım Parçaları ve Fikirler seti ile oyna ve öğren. Binalar, hayvanlar, araçlar yahut eşyalar gibi klasik oyuncaklar yapabileceğin gözler, tekerlekler ve menteşeler dahil rengarenk LEGO yapım parçaları arasından tercih yap. Bir LEGO klavye, oyuncak tren, dinozor yahut hayal edebildiğin her şeyi oluşturabilirsin! Bu başlangıç kiti, yeni başlayan LEGO severler için veya mevcut LEGO setlerine ek olarak idealdir. Ve çocukların yaratıcı yapım becerilerini ortaya çıkarmaya destek olan yaşa uygun yapım talimatları barındırır.

 

* Bu karma renkli LEGO Classic seti ile çocuklar için sevimli bir LEGO evi ve oyuncak tren oluşturabilir. Bunların yanı sıra muhteşem bir org, sevimli kırmızı dinozor oyuncağı gibi klasik oyuncaklar yahut hayal edebildiğiniz başka şeyleri yapabilir.

* Bu LEGO Classic Yapım Parçaları ve bricks and animals setinde klasik LEGO oyuncakları oluşturmak için tekerlekler, gözler ve menteşeler dahil çok çeşitli rengarenk LEGO yapım parçası yer almaktadır.

* Çocukların yaratıcı yapım becerilerini ortaya çıkarmaya yardımcı olan her yaşa uygun yapım talimatları barındırır.

* 1500 parça, 4 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar ile her yaştan oyun severler ve çocuklar için uygundur.

* Bu LEGO Classic Yapım Parçaları ve Fikirler 11001 seti, yaratıcı yapımlar için diğer bütün orijinal LEGO setleri ve LEGO yapım parçalarıyla beraber kullanılabilir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4