Lego 11009 Yapım Parçaları ve Işıklar

Çocuklar elbette bu mükemmel LEGO® model koleksiyonunu yapmayı ve oynamayı çok sevecek. Fakat asıl eğlence, Işıklı Gölge Oyunu Parçasının düğmesine bastıklarında başlıyor ve bir anda sihir gibi... modelleri bir gölge kuklasına dönüşmekte! Çocuklar keyifli siluetlerle yaratıcı becerilerini geliştirirken, hayal güçlerinin sınırlarını aşacaklar. Çocuklar 2 Gölge Oyunu Parçası ile beraber oynayıp hikayeler anlatırken gölge oyunları hep devam edecek!

 

Yaş Grubu: 5 yaş ve Üzeri

Parça sayısı: 441

Seri: Lego Classic

 

Çocuklar bu keyifli LEGO® seti ile iki kat fazla yaratıcı olabilir. İlk olarak havalı çeşitler inşa edebilir. İkincisi Hafif Tuğla Gölge Tekerlerini kullanarak bunları gölge kuklalarına çevirebilir! Tuğla inşa etmekten, gölge oyunlarına 5 yaş ve üzeri çocuklar minik modelleri havalı gölge görüntüleri durumuna geldiğinde büyülenecekler!

Görüntüler hareket ettikçe, küçüldükçe ve büyüdükçe, sonsuz hikaye anlatımı aktivitelerine ilham vererek hayaller sınırları zorlar. Çocuklar için 12 keyifli LEGO oyuncakla bir kale, yüz, prenses, yarasa, horoz, dolandırıcı, korsan gemisi, baykuş, hayalet, yel değirmeni, köpekbalığı ve bir dinozor ve kendi kreasyonlarını oluşturmak için ekstra tuğlalar yer almaktadır.

Ve 2 Gölge Tekeri harekete geçtiğinde, gölge oyunları asla durmaz! Çocuklar tasarım, görüntüleme ve yaratma becerilerini geliştirirler! LEGO Classic setleri gençlere fikir ve ilham kaynağı olur.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4