BU HAYVANLAR NEREDE YAŞAR?

Sayfa Sayısı: 14

Yaş Grubu: 0 – 3  

Çocuğunuza hayvanlar hakkında sorular sorarak onları tanımasına yardımcı olun. Daha sonra pencereleri kaldırın ve eğlenerek öğrenmeye devam edin. Bu kitap çocuğunuzun hayvanları tanımasını ve erken öğrenmeyi teşvik eder. Çocuğunuza bu kitaptaki resimlerde geçen hayvanları anlatın. Eğlenerek çocuğunuzun gelişimi ve öğrenmesini desteklediğinizde, onunla vakit geçirmek sizin de hoşunuza gidecektir

Bebekler ve çocuklar için geliştirilen bu kitaptaki bulmaca ve hikayeleri okurken çocuğunuza nesneleri bulmada yardımcı olun. Ayrıca bu kitapta çocuğunuza ilk defa gizli objeleri bulma deneyiminde anlamasını sağlayacak, size yol gösterecek ipuçlarını bulacaksınız. Siz okurken, bebeğiniz resimler ve kelimeler arasında bir bağlantı kurar. Bu onun okuma isteğini artıracaktır.

Size bu kitabı etkin hale getirmenin bazı ipuçlarını vereceğiz.

Konuşma: Bu hikayede, hayvanların nerede yaşadığı yer alıyor. Hayvanların nerede yaşayabileceği hakkında konuşabilirsiniz. Hayvanların nasıl ses çıkardıkları hakkında konuşabilirsiniz.

Hikaye Okuma: Her bölümden sonra sol sayfadaki nesneleri sağ sayfada verilen görselin içerisinde bulup göstermesini isteyiniz.

Öğrenmeyi Kalıcı Kılmak İçin: Hikayeyi bir sonraki okumanızda şu konuları konuşabilirsiniz: Hangi hayvanlar havada uçar? Hangi hayvanlar suda yaşar?  diye sorabilirsiniz.

Renkler; kitaptaki farklı renkleri gösterebilirsiniz.

Boyutlar; resimlere bakın ve nelerin büyük veya küçük olduğu hakkında konuşun. Kitabı yolculuğa çıktığınızda ya da akraba ziyaretlerinizde yanınıza alabilirsiniz.


 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4