Çikolata Yerleştirme (Chocolate Fix) Akıl Oyunu

Chocolate Fix oyunu 8 yaş ve üstü çocuklar için eğlenerek hafıza gelişimi ve mantıksal düşünme becerilerinin gelişimini sağlayan bireysel bir oyundur. Sudoku mantığından yola çıkarak çikolatalar doğru yerlerine yerleştirilir. 

 

Chocolate Fix Oyun Amacı

Görev kartlarında bulunan ipuçları değerlendirilerek çikolataları şekil ve renklerine göre doğru yerlere koymak.

 

Chocolate Fix Oyun İçeriği

3 değişik renk ve şekilde toplam 9 adet çikolata yer almaktadır. Ayrıca 40 adet görev kartı, 1 adet 3x3 oyun alanı, 1 adet taşıma torbası barındırmaktadır

 

Chocolate Fix Nasıl Oynanır

Görev kartında bulunan ipucuna bakılır. İpuçlarında kimi zaman çikolatanın yeri veriliyor. Bazen yalnızca rengi verilmeden şekli, bazen de yalnızca çikolatanın rengi verilmektedir. İpuçları değerlendirilerek olasılıklar da hesaplanarak çikolatalar doğru yerlere yerleştirilir.

 

2- 6 oyuncu ile oynamak için idealdir. Merkez kart oyun alanına bırakılır. Oyun ilerledikçe zorluk derecesi yükselerek devam etmektedir. 3x3'lük oyun alanına çikolatalar olması gereken biçimde yerleştirilmişse bir sonraki aşamaya geçilerek oyuna devam edilir.

 

Chocolate Fix Oyununun Kazanımları

Chocolate Fix oyunu 8 yaş ve üstü çocuklar için eğlenerek hafıza gelişimi ve mantıksal düşünme becerisini ilerleten ödüllü mükemmel oyundur.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4