• Mantıklı Düşünmeyi ve Yaratıcılığı Geliştirir:  Bu muhteşem labirent ile çocukların mantıksal düşünme ve yaratıcılık becerilerini eğlenceli ve ilgi çekici bir şekilde geliştirmelerine yardımcı olur. Oyuncak arabaları engellerin ve zorlukların üzerinden geçirin; çocukların konsantrasyonunu, mekansal düşünmesini ve problem çözme becerilerini eğitmek ve geliştirmek için idealdir . Çocuklar, bulmacaları çözerek ve kendi yollarını inşa ederek problem çözme ve eleştirel düşünme becerilerini kullanabilirler.
  • STEM Eğitimini Teşvik Eder: Bir STEM eğitici oyuncağı olan bu oyuncak, Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik öğrenimini eğlenceli ve etkileşimli bir şekilde teşvik eder. İnşa etmeyi ve problem çözmeyi seven çocuklar için mükemmeldir ve STEM kavramlarına harika bir giriş sağlar.
  • Çocuklar İçin İdeal Hediye: 3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir. Tek başına veya arkadaşlarınızla ve ailenizle birlikte tadını çıkarabileceğiniz eğlenceli ve eğitici bir aktivite sunarak doğumgünleri, tatiller veya diğer özel günler için mükemmel bir hediye olmasını sağlar.
  • Ürünlerimizin hepsi oyuncak yönetmeliğine uygun olarak CE belgesi, EN71 ve diğer tüm raporlara sahip olarak çocuklarımızın sağlığına uygun olarak üretilmektedir.
  • Yetenek Eğitimi: El-göz koordinasyonunu ve mantıksal düşünme yeteneğini geliştirebilir, ustalaşması kolay, ince motor becerilerini geliştirebilir, konsantrasyonu, algıyı ve sabrı geliştirebilir.
  • Problem Çözme: Oyuncak arabaları engellerin ve zorlukların üzerinden geçirin; çocukların konsantrasyonunu, mekansal düşünmesini ve problem çözme becerilerini eğitmek ve geliştirmek için idealdir.
  • İnce İşçilik: Detaylara dikkat ve cilalı kenarlar, çapaksız, çocukların ellerine zarar vermez. Çocuğunuzun renk algısını canlandırmak için benzersiz bir renk şeması kullanın.
  • ABS Malzeme: Yol labirenti oyuncağı, yüksek kaliteli ABS malzemeyi benimser, güvenli ve çevre dostu, sağlam ve sağlam, sağlam ve aşınmaya dayanıklı, kullanım için dayanıklıdır.

Çok sayıda ilginç seviyeye sahip olun, yol yapımı labirent basit ve zor dört seviyeye kadar toplam 118 zorluğa sahiptir. Çocukların düşünme yeteneğini ve yaratıcılığını harekete geçirin.

Paket listesi:

Zemin plakası x 4.
Eğri x 6.
Haç x 6.
Yaprak x 4.
Çıkış noktası x 1.
Uç noktası x 1.
Küre x 3.
Manuel x 1.
1 x teknik araç.


Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5