En İyi LEGO City Setleri

En iyi LEGO City bina setleri için birkaç yarışmacı var ve bunlar nihai LEGO City'yi inşa etmek için birleştirilebilir.

City LEGO yapım setleri olağanüstü bir şekilde oynanabilir ve ayrıntı ve eğlence faktörünü artırmak için tonlarca aksesuar içerir. Şehir yapım setleri, tüm LEGO setleri gibi kesin yapılar, araçlar ve daha fazlasını inşa etmek için talimatları takip etmesi kolay olsa da, tamamen orijinal ve yaratıcı projelerde yeniden inşa edilebilir. En iyi LEGO City bina setleri için birkaç yarışmacı var ve bunlar nihai LEGO City'yi inşa etmek için birleştirilebilir.

LEGO City Derin Uzay Roketi ve Fırlatma Kontrolü 60228

LEGO City Deep Space Rocket ve Launch Control şehrinin gerçekçi manzarası, Mars keşif görevleri için heyecan verici, yaratıcı bir rol oyunu oluşturacak. 7 yaş ve üstü çocuklar, aksiyon dolu uzay gemisi oyuncak oyun setiyle saatlerce eğlenebilir.

LEGO City İtfaiye İstasyonu 60215 Yangın Kurtarma Kulesi Yapı Seti

LEGO City İtfaiye İstasyonu, sonsuz kurtarma maceraları için mükemmel bir LEGO City Setidir. Bir şehrin, yangın çıkmalarından korumak için itfaiyecileriyle birlikte en iyi LEGO City itfaiye departmanına ihtiyacı vardır. Beş yaş ve üstü çocuklar, keşif kuleli 3 seviyeli itfaiye istasyonunu inşa ederken STEM mühendisliği becerilerini geliştirebilirler. 509 parça, ayrı bir oyuncak garajı ve bir arazi oyuncak kamyonu içerir.

LEGO City Büyük Araçlar Biçerdöver Taşıma 60233 Yapı Seti

Şehrinizin hayatta kalmasını istiyorsanız City LEGO Great Vehicles Harvester, temel LEGO City setlerinden biridir. Çiftçi ve onun biçerdöveriyle şehir, şehir sakinlerini beslemeye yetecek kadar yiyeceğe sahip olacak. 5 yaş ve üstü çocuklar, çiftçinin ekinleri hasat etmesine ve LEGO City'ye taşımasına yardımcı olmak için bir nakliye aracı, römork, burgu ve biçerdöver yapabilir.

LEGO City Garaj Merkezi 60232 Yapı Seti

Bir şehrin, şehirde dolaşan tüm araçlara hizmet veren ve bakımını yapan LEGO City Garaj Merkezi gibi bir dizi LEGOS'a ihtiyacı vardır. Bu City LEGO seti, oyuncak servis istasyonu, benzin istasyonu pompası ve araba yıkamayla 4 yaşından etkileşimli, yaratıcı rol oyunlarına kadar çocuklara ilham verebilir.

LEGO City Sokak Süpürme Aracı 60249

City LEGO Street Sweeper, şehrin sokaklarını temiz tutmak için tasarlanmış en iyi LEGO City'dir. LEGO City Set, bir Minifigür, sokak süpürücüsünü yapmak için tuğlalar ve LEGO City sokaklarını düzenli tutmak için gerekli aksesuarlarla birlikte gelir.

LEGO City Police 60047 Polis Karakolu

LEGO City Police 60047 Polis Karakolu, hem deneyimli LEGO meraklıları hem de yeni gelenler için mükemmel bir settir. Gözden geçirenler, LEGO'nun ünlü Şehir bina setlerinden yalnızca birini seçmek istiyorsanız, bu olması gerektiği konusunda hemfikirdir. Çok sayıda parçadan oluşan detaylı bir settir ve saatlerce inşa etme eğlencesi sunar.