Bu ürüne bayılacaksınız.... Hem Eğitim Hem Eğlence

Vazgeçemeyeceğiniz Çarklar ile Harika Bir Oyuncak ve Eğitim aracı.. Muhteşem 100 parçalık lüks set ile sınırları zorlayın. İster evinizde ister sınıfınızda. 46 Renkli dişli çarklar (mavi, yeşil, turuncu, kırmızı, mor), 26 kare direk, 21 altı yönlü dingil, 6 birbirine geçen bazalar, 1 krank kolu ve etkinlik rehberi

Vazgeçemeyeceğiniz Çarklar ile Harika Bir Oyuncak ve Eğitim aracı.. Muhteşem 100 parçalık lüks set ile sınırları zorlayın. İster evinizde ister sınıfınızda. 46 Renkli dişli çarklar (mavi, yeşil, turuncu, kırmızı, mor), 26 kare direk, 21 altı yönlü dingil, 6 birbirine geçen bazalar, 1 krank kolu ve etkinlik rehberi

Eleştirel düşünme ve becerileri oluşturma gelişimi konusunda mükemmel bir araç olan; Gears! Gears!  Gears!  yapı kiti ile küçük mühendislerin; hareketli ve sonsuz kombinasyonlar yaratmalarını sağlar.

 

 • Dişlileri yerine oturtmaya ve şaşırtıcı bir yapı oluşturmaya hazır olun!
 • Çocukların etkileşimli ve hareketli kreasyonlar yaratmalarına olanak sağlayan ‘dişliler kümesi’
 • STEM eğitimine başlamak isteyen veliler; Gears! Gears Gears! 100 Parça Seti başlangıç olarak kullanabilirler.  
 • Çocuklar kendi hareketli tasarım ve kombinasyonlarını yaratırken, mühendislik dünyasına adım atacaklar.
 • Diğer tüm Gears! Gears Gears!’lar ile uyumludur.

 

Öğrenme Stili: Görsel, Dokunsal

Beceri Geliştirme: Sayma, Sıralama, Eşleştirme, Desenlendirme, Problem Çözme, Neden Ve Sonuç, Eleştirel Düşünme, Sıralı Düşünce, Mekansal İlişkiler, Yaratıcılık, İnce Motor, Göz-El Koordinasyonu, Görsel İşleme, Renk Tanımlama

Gears! Gears! Gears! 100 Parçalık Deluxe İnşa Seti ile çocuklarınız eğlenirken öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bu oyuncak setinin hiçbir kısmında sağlığa zarar verici herhangi bir madde kullanılmamıştır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile 100 parçalık bu ultra lüks inşa setini satın alabilirsiniz.

Bu şekilde oyuncaklar ile zaman geçirmek çocuklarınızın sadece eğlenceli zaman geçirmesi anlamına gelmez.

Gears! Gears! Gears! 100 Parçalık Deluxe İnşa Seti gibi oyuncaklar:

 • Kas gelişimine yardımcı olur.
 • El becerisini ve yetenekleri geliştirir.
 • El ve gözün koordinasyonunu ilerletir.
 • Problem çözme yeteneğini geliştirir.
 • Soyut ile somut kavramları daha iyi algılama ve ileride eğitim öğretim hayatında matematiksel işlemlerde kolaylık sağlar.
 • Öğrenmeye karşı ilgi artar ve merak duygusu daha da gelişir.
 • Görsel, işitsel ve dokunsal duyuları geliştirmektedir.
 • Yeni şekiller üretirken yaratıcılığı geliştirir.
 • Sayı sayma, renkleri kümeleme, desenler oluşturma ve birbirine eşleştirme gibi farklı oyunlar oynanabilir.

Bu nedenle sağladığı faydalar değerlendirildiğinde Gears! Gears! Gears! 100-Parçalık Deluxe İnşa Seti sadece eğlenceli bir oyuncak olmaktan daha da fazlasını barındırır.

Kutu içerisinden 46 tane renkli diş çarklar çıkacaktır.

Sadece ana renkler değil, ara renkler de kullanılmıştır. Pek çok rengi de bu oyuncak seti ile çocuğunuza öğretmeniz mümkündür.

Kutu içerisinde dişli çarklar dışında krank kolu, etkinlik rehberi, 26 tane kare direk, altı yönlü dingil ve iç içe geçmeli bazalar vardır.

Gears! Gears! Gears! 100 Parçalık Deluxe İnşa Seti ile çocuklarınızla birlikte uygulamalar, etkinlikler yaparak birlikte harika, eğlenceli anılar da oluşturabilirsiniz.

 

Bu tür eğitici oyuncaklar çoklu yapısı sayesinde çocukların arkadaş ve kardeşleri ile birlikte zaman geçirmesine de olanak tanır. Bu nedenle sosyalleşme mekanizması, arkadaş ilişlerini kurma ya da kardeşler arasında dayanışma, zaman geçirme gibi özelliklerin gelişmesini de sağlamaktadır.

 

Bu yapısı nedeni ile okul öncesi dönem eğitim kurum ve kuruluşlarında da Gears! Gears! Gears! 100 Parçalık Deluxe İnşa Seti sayesinde çocuklar eğitici ve eğlenceli zaman geçirme fırsatı bulabilirler.

Bu tür yerlerde de bol miktarda bu şekilde eğitici oyuncaklar bulmak mümkündür


Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5