Gravitrax Stem Setleri

Gravitrax stems etleri farklı bir mekanizmayı çocuklara sunar. Burada fizik yasları ve yer çekimi keşfedilir. Yani çocuk hem oyun oynar hem de bilgisini ortaya çıkartabilir. Çocuğun kendini keşfetmesi bu oyuncaklar ile mümkün hale geliyor. Gravitrax stem setleri sadece çocuklara değil yetişkinlere de özgü bir alettir. Yaş aralığı 8 ve 99 arası olarak seyreder. Bu oyuncak palet setleri ile hem çocuklar hem de yetişkinler eğelenerek öğrenebilecektir. Sizler bu setler ile farklı yükseklikte ve yapılarda denemeler inşa edebilecek ve beyin fonksiyonlarını daha da geliştirebileceksiniz. Özellikle çocuklar için zekaya iyi gelen bu setler onların eğitim hayatını da olumlu geliştirecektir.

Gravitrax Stem Setleri ile Tanışın

Gravitrax stem setleri çocuğa yer çekimi, manyetizma ve kinetik enerji hakkında bilgi vermeyi amaçlayan bir oyuncak çeşididir. Ayrıca her bütçeye uygun modelleri de mevcuttur. Aileler bu tür setlere kolay bir şekilde ulaşabilir. Bu setler yardımı ile çocuk hem mantığını yürütecek hem de problem çözme becerisi gelişecektir. Gravitrax stem setleri genelde 122 parçadan oluşur. Ancak bu parçaları dizayn etmek çocuğa kalmış bir şeydir. Çocuk bu alan içinde kendini keşfederek algılama becerisini de geliştirebilir. Bu oyuncaklar yardımı ile çocuğunuzun sayısal zekası gelişim gösterir ve matematik, fen gibi alanlarda ilerde zorluk yaşamaz. Bu yüzden özellikle küçük yaşlarda bu oyuncaklar ile tanışması çocuğun gelişimi için önemlidir.

Gravitrax Stem Setleri Özellikleri

Bu setler kullanım kılavuzu ile birlikte satılır. Yapımı da oldukça kolaydır. Sadece biraz düşünmek yeterli olacaktır. Ayrıca bu tür setler kişiye kendi alanını açma fırsatı sunar. Yani kendiniz hayalinizdeki bir yapıyı bu set yardımı ile inşa edebilirsiniz. Garvitrax stem setleri sayısal alanda çocukların gelişime katkı sunar. Ancak bununla birlikte sadece çocuklar değil gençler de bu setlerden yararlanabilir. Büyükler arasında da oldukça kullanılan bir settir. Çap ve ölçüleri ise tarafınızdan belirlenerek satın alınmaktadır. İstediğiniz parça ve boyuta siz karar veriyorsunuz. Ayrıca uzun yıllar kullanıma uygun olacak bir şekilde tasarlanarak sizlere sunulmaktadır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4