Hotwheels Oyuncak Araba Robokids’de!

    Dünyanın en bilinen oyuncak araba markalarından biri olan Hot Wheels, sadece dayanıklılık bazında değil, geniş ürün gamı ve sıra dışı tasarımları ile de tüketicisini mutlu ediyor. Bu nedenle marka, hem çocukların hem de ebeveynlerin gözde oyuncakları arasında yer alıyor. 1968 yılından bu yana Amerikalı ünlü oyuncak üreticisi Mattel tarafından üretilen Hot Wheels, uzun yıllardır popülaritesini koruyor.

Yaratıcı Çocuklara Yaratıcı Arabalar

    Çocuklar için ürettikleri oyuncaklarla onların hayal dünyasını genişletmeyi amaçlayan Hot Wheels, aynı zamanda ürün çeşitliliğiyle yaratıcılıklarını da destekliyor. Hot Wheels tekil arabaların ve çoklu araba setlerinin yanı sıra kamyonlar, taşıyıcı tırlar gibi büyük araçların yanı sıra helikopterler, uçaklar ve uzay gemler de sunuyor. Çek bırak arabalar, sesli - ışıklı tasarımlar ve uzak kumandalı modeller de sevilen How Wheels modeller arasında yer alıyor. Bir diğer sevilen model se renk değiştiren Hot Wheels arabalar. Sıcak su arabaların renigni değiştirirken soğuk su orijinal renklerine dönmelerini sağlıyor. Batman, Star Wars gibi ikonik yapımlara özel tematik arabalar ve setler de büyük beğen topluyor. Arabalara ve diğer araçlara ek olarak yarış pistler, macera setler, köprüler, otopark ve garaj setleriyle de Hot Wheels eğlencesinin dozunu artırıyor. Siz de çocuğunuzu Hot Wheels oyuncaklarıyla tanıştırmak istiyorsanız başlangıç setleriyle ilk adımı atabilirsiniz. Hot Wheels oyuncak arabalar, sadece çocuklara hitap etmekle kalmıyor, yetişkinler tarafından da oldukça seviliyor. Hot Wheels, filmler, dijital platformlar, reklamlar, internet videoları ve oyunları le artık başlı başına bir dünya olarak karşımıza çıkıyor. Bu sayede markanın hayran kitlesi her geçen gün daha da artıyor. Hot Wheels’n, araba tutkunları ve koleksiyoncular için de ayrı bir anlamı var. Henüz çocuk yaşlarda almaya başladığı arabalarına yaşı ilerledikçe yenisini ekleyen ve günümüzde de bu Hot Wheels arabalara olan ilgisinin kaybetmeyen pek çok yetişkin bulunuyor. Özellikle filmlere ya da dizilere damgasını vuran araçların, otomobil üreticilerinin klasikleşen modellerinin Hot Wheels versiyonuna sahip olmak, km koleksiyoncular için kaçırılmaz fırsat olarak görülüyor.

Hot Wheels'n Hikayesi

Hot Wheels’n ortaya çıkış serüveninde General Motors’tan bir tasarımcı ve bir roket bilimci yer alıyor. İlk prototip oluşturulduğunda, o zamana kadar bir oyuncak arabada görülmemiş kalitede tekerlek tasarımı yapılıyor. Tasarımcılar, başarıyı yakalamak için ihtiyaçları olan en önemli unsurun hızlı arabalar üretmek olduğunu biliyorlar. Marka ismini de buradan alıyor. Tabi arabaların gövdesinin şeffaf renkli sprey boyayla boyanıp, ayna parlaklığına kavuşturulması da diğer bir göz alıcı tasarım unsuru olarak öne çıkıyor. “Sweet 16 (Tatlı 16)” adı verilen ilk oyuncak araba serisi ise en değerli oyuncak araba koleksiyonlarından biri olarak görülüyor.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5