Ürün Kodu

: T01010280

Marka

LEGO

Üretim Yeri

: Macaristan

Yaş Aralığı

: 18 yaş ve üzeri

Cinsiyet

: Unisex

Barkod

: 5702016913767

 

Sıra dışı güzellikte çiçek buketiyle bir arkadaşınızı ya da sevdiğinizi şaşırtın.

 

Bu LEGO Çiçek Buketi, çarpıcı renklerde güzel çiçeklerden oluşur. Çiçeklerin sapları ayarlanabilir, aranjman her vazoya göre değiştirilebilir. Bu dinlendirici projeyle yaratıcılığınızı kullanın ve göz alıcı bir sergi parçasını yaparken eğlenin.

 

Güzel çiçekler vermek ve almak çok keyiflidir. Farklı bir hediyelik çiçek arıyorsanız LEGO Çiçek Buketi, ilham veren bir seçimdir. İster sevdiğiniz birine vermek için alın, ister bir sonraki yaratıcı projenizi arıyor olun, bu çiçek buketi yapım seti ile rahatlayacak, stres atacak ve harika bir şey yaratacaksınız.

 

Bu etkileyici çiçek buketi, tamamlandığında evinize eğlenceli ve renkli bir dokunuş katar. Ayarlanabilir sapları sayesinde her vazoya ya da kaba göre kolayca aranjman yapılabilir, parçalar benzersiz bir sergi modeli oluşturmak için özelleştirilebilir. Çiçeklerin çoğunun yaprakları ayarlanabilir, böylece farklı aranjmanlar tasarlayarak eğlenebilirsiniz. Çiçeklerinizin boyunu ve şeklini ayarlamak için sapları çıkarıp yeniden birleştirebilirsiniz. Yetişkinlere yönelik LEGO Botanik Koleksiyonunun bir parçası olan bu set, sürdürülebilir şeker kamışından üretilen bitki bazlı bir plastikten yapılan çeşitli parçalar içerir.

 

Parça Sayısı: 756


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4