LED10953

LEGO® DUPLO® İlk Tek Boynuzlu Atım 10953 Küçük Çocuklar için Çekmeli Tek Boynuzlu At; Oynarken Hayal Gücüyle Öğrenmek için Harika bir Oyuncak (8 Parça)

 

LEGO® DUPLO® İlk Tek Boynuzlu Atım (10953) ile çocuğunuzu masal dünyasının bu sevimli kahramanı ile buluşturarak sürpriz yapın. İki parçadan oluşan yapım seti ön vagonda sevimli tek boynuzlu at arka vagonda gökkuşağı ve iki yıldız figürünün olduğu, birleştirilebilir parçalardan oluşur. Minik ellerin rahatlıkla takıp çıkarabileceği bu parçalar çocukların ince motor becerilerini gelişmesini destekler.

Renkleri ve şekilleri öğretin

Bu renkli ve ilginç şekillerin olduğu yapım seti çocuklara hayal gücüne dayalı oyunlarında arkadaşlık eder. Renkleri öğrenmeyi, şekillerin uyumunu anlamayı ve pratik becerilerini geliştirmeyi kolaylaştıran tek boynuzlu at tekerlekli vagonlardan oluşan iki kaide üzerine yerleştirilmiştir. Böylece tren veya taşıt oyuncaklara eklenerek farklı oyun imkânları sağlar. Kutu içinde bulunan tek boynuzlu atın gerçek boyutunu içeren yapım kartları bulunur. Çocuklar yapım kartlarına uygun bir şekilde parçaları birleştirirken ebeveynler çocukların renkleri ve şekilleri öğrenmesine katkıda bulunabilir.

Oyunla öğreten oyuncak tek boynuzlu at

Tekerlekli vagonlara takılan küçük çocuklara uygun parçalarla tek boynuzlu at treni, oyun olasılıklarıyla doludur. Sette modellerin gerçek boyutlu resimlerini gösteren yapım kartları bulunur. Böylece çocuklar parçaları resimlerin üzerine denk getirerek modeli yaparken anne babalar renkleri ve şekilleri öğretebilir. Anne babaların da çocuklarla birlikte kaliteli zaman geçirebileceği hem oyun hem de öğrenmeyi hedefleyen sevimli tek boynuzlu at, 18 ay üzeri çocuklar için ideal bir oyun arkadaşıdır.

Tüm LEGO® DUPLO® yapım setleri gibi bu oyun seti de yüksek kalite standartlarına uygun üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4