LED10957

 

LEGO® DUPLO® İlk İtfaiye Helikopterim ve Polis Arabam 10957 Kurtarma Araçları; Eğitici Polis Arabası ve Helikopter Oyuncağı (14 Parça)

 

LEGO® DUPLO® İlk İtfaiye Helikopterim ve Polis Arabam (10957), polis arabası ve kurtarma helikopterinden oluşan bu ikili yapım setinden oluşur.  Çocukların hem fiziksel gelişimine hem de pratik becerilerini geliştirmeye destek olacak özellikte tasarlanmıştır.

Minik kahramanlar için kurtarma ekibi

Renkli parçaları bir araya getirerek minik ellerin ince motor becerileri gelişir aynı zamanda kurtarma araçları ile kurulacak hayali oyunlar ile sosyal gelişimleri desteklenir. Zor durmada kalan hayali arkadaşlarını ya da hayvan dostlarını kurtarmaya çalışırken empati kurma imkanı bulurlar. Gerek yapım aşamasında gerekse oyun oynarken anne babaların da çocukları ile keyifli zaman geçirmesi için uygun gelişimi ve öğrenmeyi destekleyen bir oyuncaktır.

Çocukların inanılmaz kurtarma hikayeleri türetebilecekleri, yaratıcılıklarını arttırıcı özelliğin yanında renkleri ve şekilleri öğreterek gelişimlerine destek olur. Araçların her iki tarafında bulunan baskılar oyuncağı her iki yönüyle kullanımını sağlar. Polis arabasında bulunan siren (ses özelliği yoktur) ve helikopterin dönen pervanesi miniklerin hayal gücünü aktive eder. 

 

18 ay ve üstü çocuklar için uygun olan yapım seti içinde modellerin gerçek boyutlarını gösteren yapım kartları mevcuttur. Çocukların kartların üzerindeki şekillerden destek alarak parçaları kolayca birleştirmelerine imlan sağlar.  Helikopterin yüksekliği 9 cm, uzunluğu 10 cm ve genişliği 6 cm'dir. Polis arabasının yüksekliği 8 cm, uzunluğu 10 cm ve genişliği 5 cm'dir. Bütün LEGO® DUPLO® yapım parçalarında olduğu gibi hayvan treni de en üst seviyede çocuk güvenliği standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4