LEGO® Classic Yaratıcı Şeffaf Yapım Parçaları 11013 Şeffaf Yapım Parçaları İçeren Yapım Seti; Yaratıcı Oyunları Teşvik Eder (500 Parça)

 

LEGO® Classic Yaratıcı Şeffaf Yapım Parçaları (11013)  farklı şekillerde ve boyutta parçaların oluşturduğu bir koleksiyonun yanında tamamlayıcı tekerlek ve gözlerden oluşan bir yapım setidir. Hiçbir yönlendirme olmadan çocukların tamamen kendi hayal dünyalarının ürünü olan nesneleri oluşturabilmesine müsait harika bir oyun arkadaşıdır.

Hayalindeki oyuncağı kendin yap

500 adet klasik LEGO yapım parçalarından oluşan bu setin içerisinde 8 ilham verici model fikri de mevcuttur. Kuş, aslan, kurbağa, robot, tek boynuzlu at, pembe kuş, iksir maaşı olan bir büyücü ve mercan kayaları arasındaki bir balık yapımını gösteren model yapım rehberi ile çocukların parçaları birleştirirken ince motor becerileri de gelişecektir. Bunların yanında çocukların kendi LEGO oyuncaklarını özgürce tasarlayıp yapabileceği bir oyun arkadaşıdır.

Çocukların fiziksel olduğu kadar sosyal ve duygusal gelişimini de destekleyen bu oyun arkadaşı ile minikler saatlerce hiç sıkılmadan oynayabilirler.  Hem oynayıp hem de öğrenmek için mükemmel bir araç olan LEGO parçaları ile LEGO oyun dünyasına adım atmanın başlangıç aşaması için ideal bir hediyedir. Diğer LEGO setleri ile kolaylıkla birleştirilebilen bu set ile hem çocuklar hem de anne babalar eğlenerek keyifli vakit geçirebilirler. Çocukların hem yaratıcılığını hem de oyun becerilerini geliştirmesini gözlemleyerek onlarla eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Bütün parçalar birbiri ile uyumlu ve kaliteli malzemeden üretilmiştir. Ayrıca tüm LEGO oyun setleri gibi bu set de yüksek kalite standartlarına uygun bir şekilde imal edilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4