LMN21164

 

LEGO® Minecraft™ Mercan Kayalığı 21164, Alex, bir Boğuk ve 2 Güzel Kirpi Balığı İçeren Fiziksel Minecraft Deniz Oyuncağı (92 Parça)

 

LEGO® Minecraft Mercan Kayalığı (21164) ile çocukların çok sevdiği çevrimiçi oyun olan Minecraft’ı evinize getirin.  Su altı dünyasında geçen Minecraft oyunu ile renkli mercan kayalıkları arasındaki hazineyi bulmak için Minecraft’ın cesur karakteri Alex’e katılarak heyecan dolu maceraların kapılarını aralayın. Sınırsız birleştirme olasılıklarının bulunduğu LEGO yapım setleri ile bırakın çocuğunuz hayal gücünün sonsuz boyutlarında gezinsin. Set içindeki kirpi balığından hazine sandığına kadar zengin ayrıntılarıyla çocuklarınıza macera dolu bir oyun deneyimi sunuyor.  Ayrıca bir boğuk zombi ile heyecan verici bir kılıç savaşı yaparak minik macera severleri oyun dünyasının büyülü atmosferine davet ediyor.

Minecraft’ı gerçek hayata taşıyın

LEGO® Minecraft™ Mercan Kayalığı (21164), Minecraft oyununun maceralarını gerçek hayata taşıyan sınırsız konfigürasyonlarla zenginleştirilmiş fiziksel bir oyundur. Dalış başlığı, sihirli pantolonu ve kılıcıyla sevilen karakter Alex ile boğuk zombi ve biri şişmiş iki kirpi balığı ile su altı maceraların tadını çıkarın. Minik ellerin kolaylıkla çıkarıp takabileceği yapım parçaları ile çocuğunuzun ince motor becerileri gelişirken aynı zamanda hayal gücüne dayalı oyunlarla sosyal ve iletişim becerileri de desteklenecektir.

7 yaş üstü çocuklar için tasarlanmış LEGO® Minecraft™ Mercan Kayalığı (21164)  oyun seti ile çocuklarınıza saatlerce bıkmadan oynayabileceği bir oyun arkadaşı hediye edin. Anne babaların da çocukları ile birlikte keyifli vakit geçirmesine imkan tanıyan bu oyun seti ile miniklerin fiziksel ve sosyal gelişimini gözlemleyebilirsiniz.

Bütün LEGO oyun setleri gibi Mercan kayalıkları oyun seti de birbiriyle tam uyumlu parçalardan ve kaliteli malzemeden üretilmiştir. Bütün parçalar yüksek kalite standardına uygun şekilde imal edilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4