LMC31111

 

LEGO® Creator 3’ü 1 Arada Siber İnsansız Hava Aracı 31111 Siber İnsansız Hava Aracı, Siber Robot ve Siber Motosiklet İçeren 3’ü 1 Arada Oyuncak Yapım Seti (113 Parça)

 

LEGO® Creator 3’ü 1 Arada Siber İnsansız Hava Aracı (31111) oyuncak seti uzay kahramanları için sınırsız macera imkânı sunuyor.  Ayarlanabilen ve dönen 2 itici motoru, hareketli kuyruk kanatları, camı açılan kokpitiyle çocukları uzay merakını oyuna çeviren eğlenceli hayali oyunlar oynamalarını sağlıyor.

Uzay kaşifleri için sınırsız macera

Uzay kâşifleri bu yapım setini insansız hava aracı, siber robota ya da siber motosiklete dönüştürerek hem yapım becerilerini geliştirebilir hem de hayal gücünü zenginleştirebilirler. Oyuncak setinde Ocak 2021’de yeni çıkan, 3 modele de binebilen şeffaf mavi kafalı robot mini figürü bulunur. Uzay kâşifleri üç modele diledikleri zaman geçiş yaparak tekrar tekrar model yapmanın keyfini çıkarabilir. Çocukların saatlerce sıkılmadan oynayabilecekleri bu yapım seti 116 parçadan oluşarak 6 yaş ve üzeri çocukların oynamalarına uygundur.

LEGO® Creator 3'ü 1 arada setler, çocuklar her kutudaki 3 farklı havalı ve renkli modelle aksiyon dolu hikâyeler geliştirirken, sınırsız yaratıcı oyunların keyfini çıkarmalarına olanak tanır. Çocukların parçaları bir araya getirirken fiziksel becerileri gelişebileceği gibi hayale dayalı oyunlarla hem sosyal hem de iletişim becerilerinin de gelişmesine imkân tanır. Siber İnsansız Hava Aracı, 6 cm yüksekliği, 14 cm uzunluğu ve 6 cm genişliğiyle evde ya da seyahatte oynamak için mükemmel taşınabilir boyutlara sahiptir.

Bütün LEGO oyun setlerinde olduğu gibi LEGO® Creator 3’ü 1 Arada Siber İnsansız Hava Aracı (31111) oyun seti de tutarlı, dayanıklı birbirine tam uyum sağlayan parçalardan oluşur. Parçalar yüksek kalite standartlarına uygun olarak imal edilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4