LMC31113

 

LEGO® Creator 3'ü 1 Arada Yarış Arabası Taşıyıcı 31113 Yapım Seti; Eğlenceli Oyuncakları ve Yaratıcı Modelleri Seven Çocuklar için Harika bir Hediye (328 Parça)

 

 Creator 3'ü 1 Arada Yarış Arabası Taşıyıcı (31113) yapım seti yarış sever çocuklara verilebilecek güzel bir hediyedir. Yarış arabası taşıyıcının ayrılabilir römorkunda, 2 hız arabası taşıyabilir. Heyecanlı yarış maceralarının keyfini çıkarmaya imkân veren oyuncak anne babaların da çocukları ile keyifli vakitler geçirebileceği hayale dayalı oyunlarla çocuk gelişimini destekler.

Hem kamyon, hem vinç hem de römorkör

Ayrıca Creator 3'ü 1 Arada Yarış Arabası Taşıyıcı (31113) yapım seti yarış arabası taşıyıcı kamyonun yanında vinçli bir kamyon ve mini bir römorköre dönüşebilir. Farklı oyunlar için farklı oyuncaklar inşa etmek isteyen çocukların saatlerce bıkmadan rahatlıkla oynayacakları çok yönlü bir oyun setidir. Üç modelin de bir arada bulunduğu bu oyun seti çocukların sınırsız hayal gücünü aktive ederek sonsuz sayıda oyuna ilham kaynağı olabilirler.

Araba taşıyıcı oyun setinin içinde bulunan bir mavi bir de kırmızı yarış arabası ile minik hız tutkunları direksiyon başında eğlenceli yarışlar düzenleyebilirler. Parçaları birleştirirken miniklerin ince motor becerileri gelişir. Hayale dayalı oyunlar kurarken ise sosyal beceriler ve iletişim becerileri gelişir. Çocuklarının gelişim sürecini gözlemlemek isteyen anne babalar da rahatlıkla oyuna katılıp çocuklarıyla doyasıya eğlencenin keyfini çıkarabilir.

Bütün LEGO yapım setlerinde olduğu gibi Creator 3'ü 1 Arada Yarış Arabası Taşıyıcı (31113) yapım seti de birbirine tam uyumlu, tutarlı kaliteli parçalardan oluşur. Bütün parçalar yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4