LMC31114

 

LEGO® Creator 3'ü 1 Arada Süper Motosiklet 31114 Oyuncak Motosiklet Yapım Seti; Motosikletleri ve Yaratıcı Yapımları Seven Çocuklar için Harika bir Hediye (236 Parça)

 

LEGO® Creator 3'ü 1 arada Süper Motosiklet (31114) oyun setiyle motosiklet tutkunu miniklere havalı bir oyuncak hediye edin. Haraketli gidonları, çalışan süspansiyonları ve destek ayağı ile çocukları gerçek bir motosiklet deneyimine hazırlayın. Heyecan verici motosiklet yarışları düzenleyerek miniklerin hayal güçlerini ateşleyin.

3 farklı motosiklet yapımı

LEGO Creator 3'ü 1 arada oyuncak setinde 3 farklı yapım ve oyun deneyimini yaşayarak çocukların hem fiziksel hem de sosyal gelişimleri desteklenmektedir. Model aynı zamanda klasik bir motosiklete ve uçan maceralar için fütüristtik bir motosiklete dönüşerek çocuklara sınırsız macera deneyimleme imkânı verir. Bu sayede çocuklar saatlerce sıkılmadan yaratıcı oyunlar oynayarak keyifli vakit geçirebilir.

Motosiklet seti, 8 yaş üstü çocuklar için macera tutkularını destekleyecek harika bir oyun setidir. Anne babaların da çocukları ile birlikte bu harika oyun deneyimini  yaşayarak çocukların sosyal ve fiziksel gelişimini gözlemleyebilmeleri mümkündür.

Yüksekliği 11 cm, uzunluğu 19 cm ve genişliği 6 cm olan Süper Motosiklet, evde oynamak ya da bir arkadaşın evine götürmek için mükemmel taşınabilir boyuttadır. LEGO® Creator 3'ü 1 arada setler, çocuklar her kutudaki 3 farklı renkli modelle aksiyon dolu hikâyeler geliştirirken, sınırsız yaratıcı oyunların keyfini çıkarmalarına olanak tanır.

Bütün LEGO oyun setleri gibi LEGO® Creator 3'ü 1 arada Süper Motosiklet (31114) oyun seti de birbiriyle uyumlu tutarlı ve kaliteli malzemeden yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4