LMC31118

 

LEGO® Creator 3’ü 1 Arada Sörfçü Plaj Evi 31118 Plaj Kulübesi ve Hayvan Oyuncakları İçeren Yapım Seti (564 Parça)

 

LEGO® Creator 3'ü 1 Arada Sörfçü Plaj Evi (31118) ile çocukların plaja gidip sörf yapma hayalini gerçeğe dönüştürün. Minik sörfçülerin heyecan verici hikâyeleri oluşturmaları için bu yapım setini onlara hediye edin. Minikler bu oyun seti ile sörf yapabilirler ya da hayali plaj oyunları oynayabilirler. İstedikleri zaman şeklini değiştirebilecekleri 2 katlı plaj kulübesi, iki mini figür ve parçaları birleştirerek yapabilecekleri 3 deniz hayvanı ( yunus, deniz kaplumbağası ve yavru deniz kaplumbağası )bulunan yapım seti çocukların sınırsız hayal gücünü aktive eder.  

Plaj evi, deniz feneri ya da havuz evi

LEGO Creator 3'ü1 arada seti çocukların plaj evi ile birlikte 3 farklı modeli eğlenerek yapmalarına imkân tanır. Sörfçü Plaj Evi bir deniz fenerine ya da havuz evine dönüşebilir.  Belki de çocukların hayal gücü ile çok farklı bir model olarak dizayn edilebilir.  Yapım setinin içinde ayrıca bir erkek ve bir de kadın mini figürü bulunur. Böylece gerçeğe yakın ortamların hayal edilerek çocukların sosyal ve iletişim becerilerinin desteklenmesi sağlanır.

Anne babaların da çocukları ile saatlerce keyifli vakit geçirmesine olanak sağlayan bu eğlenceli oyun seti minik ellerin parçaları birleştirirken ince motor becerilerinin de güçlenmesini sağlar. LEGO® Creator 3’ü 1 arada setleri, çocuklar her kutudaki 3 farklı modelle ilgili aksiyon dolu hikâyeler geliştirirken, en iyi yaratıcı oyunların keyfini çıkarmalarına olanak tanır. Bütün LEGO oyun setlerinde olduğu bibi bu set de birbirine uyumlu parçalardan ve kaliteli malzemeden üretilmiştir. Ayrıca tüm parçalar yüksek kalite standartlarına uygun olarak imal edilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4