LGF41443

LEGO® Friends Olivia'nın Elektrikli Arabası 41443 Yapım Seti; Çocuklar için Yaratıcı bir Hediye; Modern Yaşam Oyunlarına Esin Kaynağı Olan Yeni bir Oyuncak (183 Parça)

 

LEGO® Friends Olivia’nın Elektrikli Arabası (41443) minik çevrecilerin saatlerce oynayabileceği harika bir yapım setidir. Miniklere çevre bilincinin anlatılması için mükemmel oyuncak olan bu araba çevreye zarar vermeden teknolojik imkânlardan faydalanmanın önemini minik zihinlerin anlamasını sağlar. Bu güzel arabanın içinde olduğunu hayal eden çocuklar yolda gördükleri hayali kahramanlarla empati kurarak sosyal becerilerini de geliştirebilir.

Gerçekçi ortamlarda hayali oyunlar

Renkli elektrikli oyuncak arabanın içinde Mia ve Olivya oturur ve arka koltukta ise sevimli köpekleri Elliot vardır. Ayrıca bir rüzgâr türbininden oluşan şarj istasyonu ve güneş paneli ile çevreci davranış biçimi geliştirmelerini destekler. Evlerindeki diğer LEGO yapım setleri ile uyumla bir şekilde birleştirilebilen bu set kendi içinde sınırsız oyun olasılığını barındırır.

Yapım parçalarının birleşmesiyle oluşan oyuncak araba ve şarj ünitesi çocukların sınırsız hayal güçleri sayesinde saatlerce sıkılmadan oynayabilecekleri harika bir oyun setidir. Hayali oyunların büyüsüne kapılan çocukların aynı zamanda parçaları birleştirirken ince motor becerilerinin de gelişmesi desteklenir. Çocukların daha modern ve çevreci bir yaklaşımı benimsemesinin ilk basamakları olan yapım setinin içinde şarj sırasında dinlenme imkanı veren minik bir dinlenme alanı da mevcuttur.

Bütün LEGO® Friends setlerindeki gibi, bu oyun seti de oyunlara uygun minik sevimli aksesuarlarla desteklenmektedir ve Olivia’nın elektrikli arabası da en üst seviyede çocuk güvenliği standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

 

 

 

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4