LGF41444

 

LEGO® Friends Heartlake City Organik Kafe 41444 Yapım Seti; Modern Yaşam Setinde LEGO Friends Mia Bulunur (314 Parça)

 

Çevreci bir minik aktivist için alınacak en güzel hediyelerden biri LEGO® Friends Heartlake City Organik Kafe’dir (41444). Bahçesinde organik yiyecekler üretebildiği ve ürettiği ürünlerle kafenin mutfağında çeşit çeşit yemek yaptığını hayal edebildiği harika bir yapım setidir.

Çevreci minikler için doğal ürünler sunan kafe

Bu oyun setinde çocuklar Mia’nın geri dönüşüm istasyonunda çöpleri ayrıştırabilir, sevimli bebeklerin meyve suyu bisikletleri sayesinde hem dolaşıp hem de doğal ürünleri arkadaşları ile paylaşma imkânı bulabilir. Doğal ortamın bir benzerinin oluşturması ile miniklerin gerçek görevleri taklit ederek sosyal becerilerinin gelişmesine yardımcı olur. Kendilerine benzeyen karakterlerle hayali oyunlar kurar ve sosyal etkileşim provaları yaparak iletişim becerilerini geliştirebilirler.

Çok çeşitli yaratıcı oyunlar içeren oyun setinde, Ocak 2021'de yeni çıkan büyükbaba mini bebek ve kız torun mikro bebek dâhil 3 mini bebek, ayrıca çocukların keşfetmesi için sevimli detaylar ve gerçekçi özellikler mevcuttur.

Oyun setinin içinde bulunan yapım parçalarını birleştirmek, hem miniklerin ince motor becerilerini geliştirir hem de ebeveynlerini de dâhil ederek hayali oyunlar oynayabileceği renkli ve bütün detayları düşünülmüş sevimli bir kafe işletmenin keyfini çıkarabileceği bir imkân sağlar.

Yaratıcılık geliştirici farklı aksesuarlarla dolu oyun seti içinde fırın, karıştırıcı, kahve makinesi, sandviç vitrini ve çeşit çeşit yiyecek bulunur. Çocuklarınızı çevreye duyarlı bireyler olarak yetişmesini destekleyen Heartlake City oyuncak dünyası ile buluşturun. Bütün LEGO® Friends setlerindeki gibi bu oyun seti de en üst seviyede çocuk güvenliği standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4