Ürün Kodu

: T01041445

Marka

LEGO

Üretim Yeri

: Çin

Yaş Aralığı

: 6 - 12

Cinsiyet

: Unisex

Barkod

: 5702016914825

 

Evcil hayvan hastası bir çocuğun saatlerce mutlu bir şekilde oynamasını ister misiniz? Ona Veteriner Kliniği Ambulansını hediye edin.

 

2 mini bebek dahil çeşitli özelliklerle dolu bu LEGO Friends hayvan kurtarma oyuncağı, evcil hayvanlarla oynamayı seven erkek ve kız çocuklar için harika küçük bir hediyedir.

 

Bu set, çok sayıda oyun başlatıcıyla her gün eğlenceli oyunlar oynamak için mükemmeldir. Çocuklar kedinin ağaç evini keşfedebilir ya da yavru nehre düştüğünde kurtarma operasyonu başlatabilir. Akıllı dişli fonksiyonu, suyu hızlı akıntı şeklinde döndürerek dramın dozunu arttırır. Çocuklar kovayı suya indirip yavru kediyi çıkararak günü kurtarabilir!

 

Ambulansın menteşeli paneli, yaratıcı evcilik oyunlarının içeride devam etmesi için kolay erişim sağlar. Sevimli aksesuarlar, çocukların kendini şefkat dolu hayvan bakım oyunlarına kaptırmasını sağlar. Erkek ve kız çocukları, arkadaşlarıyla ekip olarak çalıştıklarında her işi halledebileceklerini öğrenecekleri LEGO Friends dünyasıyla tanıştırın.

 

• Veteriner Kliniği Ambulansı, hayvan kurtarma hikayelerine ve ekip çalışması oyunlarına esin kaynağı olacak parçalarla yapılan sevimli bir ağaç ev ve kurtarma aracı içerir.

 

• Bu LEGO Friends hayvan kurtarma oyuncağı, 2 mini bebek figürü, oyuncak kedi ve yavru kedi, oyuncak tavşan ile sürükleyici bir oyun deneyimi için çok sayıda eğlenceli veteriner aksesuarı içerir.

 

• Yüksekliği 8 cm, uzunluğu 12 cm olan ambulans, evde ya da ev dışında hayvan kurtarma operasyonları için çok rahat taşınabilir! Ayrıca gerçekten yaratıcı oyunlar için diğer LEGO setleriyle uyumludur.

 

• Ambulansın menteşeli yan paneli sayesinde küçük parmaklar kolayca içeri ulaşıp oynayabilir. Ayrıca çocukların kendini oyuna kaptırması için stetoskop, röntgen, buz torbası ve otoskop gibi çok sayıda veteriner aleti içerir.

 

• Sarmalı kova ve dönen akıntı fonksiyonları, bu hayvan kurtarma oyuncağının heyecanını arttırır ve çocuklara yönelik bu yılbaşı ya da doğum günü hediyesine büyük bir oyuncak havası katar.

 

Parça Sayısı: 304


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4