LGF41448

 

LEGO® Friends Heartlake City Sineması 41448 Yapım Seti; Film İzlemeyi Seven Çocuklar için Harika bir Doğum Günü Hediyesi (451 Parça)

 

LEGO® Friends Heartlake City Sinemasında (41448) minik sinemaseverlerin bir film galasına katılma heyecanını yaşayabilmeleri için bütün ayrıntılar düşünülmüştür. İçinde VIP alanı patlamış, mısır standı ve buzlu içecek rafı gibi en ince ayrıntıların dâhil edildiği bu yapım seti ile çocuklarınızla birlikte keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Modelin menteşeli yapısı ile iç kısım ortaya çıkacak şekilde açılma imkânı bulunur. Ekran bölümüne bir cep telefonu takılarak çocukların kendi kaydettikleri videoyu beş kişilik özel VIP izleme odasında arkadaşları ile birlikte izlemesi mümkündür. Böylece kendi filmlerini göstererek yönetmen rolünü oynama fırsatı bulabilirler.

Gerçek dünyadan tanıdık karakterler

LEGO Heartlake City çocukların gerçek dünyadan tanıdıkları detaylarla ve karakterlerle doludur. İster kendi başına ister arkadaşları ile isterlerse de aileleri ile birlikte sinema deneyimi yaşayabilirler.  Kırmızı halısı ve imza vermeye hazır film yıldızı ile eski vintage stili sinemada film galası hayalini oyuna çevirebilir. Oyun setinin içerisinde LEGO® Friends Andrea ve iki minik bebek vardır. Ayrıca biletler, kağıt, kalem, patlamış mısır, buzlu içecek bardakları ve banknotlar bulunur.  Birbirleri ile uyumlu minik ellerin kolaylıkla çıkarıp takabileceği parçalardan oluşan bu oyun seti çocuğunuzun ince motor becerilerinin gelişimini destekler.

Tüm LEGO® Friends setlerinde olduğu gibi, Heartlake Sinema City’de de çocukların hayal gücünü geliştirmek için bütün detaylar düşünülmüş ve harika aksesuarlarla desteklenmiştir ve en üst seviyede çocuk güvenliği standartlarına uygun olarak üretilmiştir. 

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4